• Krátkometrážní

11-11-11 (2011)

Jednu hvězdičku za pěkné pojmenování a za můj pevný vztah k číslu 1. Na jedničku se sice v životě necítím (asi malé ego), i když mi spousta lidí už tvrdila, že jsem od narození vzhledem ke svým číslům jednička :). Vážně jsem byl natěšený, co ve výsledku od Bousmana vyleze. Ten umí solidně točit horory (pokračování Saw) a trailer nevypadal příliš katastroficky. Bohužel ale světlo světa spatřil mizerný výmysl a už vůbec ne strašidelný film, i když se jím pokoušel být. Chci ještě vidět tohle http://www.csfd.cz/film/258694-11-11-11/, ale nedělám si iluzi, že by mě čekalo něco více hodnotného.

Titanic II (2010) odpad!

Jeden z nejhorších snímků, jaký jsem měl tu čest ve svém životě spatřit. Tady není na správném místě vůbec nic. Trapnost, dosahující nebeských výšin, fackuje diváka na všechny strany po celou stopáž a i samotný příběh dočista nedává smysl, ale nikomu z natáčecího štábu to evidentně nevadilo. Zjevně ho napsal scénárista po víkendu stráveném na tom nejsilnějším cracku. Hlavního hrdinu máte už od začátku sto chutí hodit přes palubu a zakončení tohoto dílka bylo ještě více ubohé, než jsem očekával. Z "Titaniku 2" se vyklubalo nesnesitelné céčko na třetí,co má ješt tu drzost kopírovat název Cameronova megahitu. Ruce pryč a utečte, dokud máte ještě čas!