• Krátkometrážní

Jawan (2023)

Překvapivě dobře stravitelná Indie narvaná čistě stylovou akcí plná nesmyslné slow motion. Příběh je samozřejmě přehnaný, ale dost zajímavý a i s několika zápletkami a chytrými motivy. Tančí se minimálně, exotické je to dost a člověk se rozhodně nenudí. Hodně dobrý!

Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

Fajnový prequel. Oproti nedávným jiným animákům nebo starším mimoňům to však nic moc nového nepřináší. Závěrečný fight byla slabší část filmu. Takže komu stačí mimoni, bude spokojen, jinak je to průměr.

U tebe nebo u mě? (2023)

Překvapivě koukatelná romantika, kde je zápletka jasná už prvních minut. Kdo by řekl, že bude mít Resse a Ashton takovou chemii. Hloupé, ale na večerní oddych proč ne, čisté 3*

Plán pro rodinu (2023)

Pohodová a dobře vypadající feel good rodinná akční komedie. Překvapivě dobře to utíká a nemá to hluchých míst. Humor není špatný, akce není kdovíjak promakaná, ale je jí dostatek a je dobře dávkována. Fajn jednohubka na večer, 4*

The Beekeeper (2024)

Parádní béčko se Stathamem, jak ho máme rádi. Rychlé tempo, vizuál překvapivě dobrý, akce téměř neustálá a baví. Jednoduchá revenge zápletka dobře drží ten zbytek. Jason je tady úplný bůh, sejme celý SWAT tým a tak dále, ale čert to vem, příjemně pobavilo, tak si není nač stěžovat, 4*

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Šedý akční průměr přesně jak to Netflix umí. Hlavní tahák je určitě Sofia ale tím to asi tak končí, kromě ucházející bandy jejich společníků není zbytek moc zajímavý. Určitě jsem od kombinace Snydera a Junkie XL čekal něco kvalitnějšího. 3*

Ve při (2023) (seriál)

Zápletka super, provedení je ale místy dost utahané, takže hlavně za to jdou body dolů. Úplně by to stačilo stáhnout na polovinu. Slabší 3*

Noční agent (2023) (seriál)

Not too bad. Celkově překvapení z produkce Netflixu. Příjemně se na to koukalo a stále se něco dělo. Postavy jsou sympatické a akce je v rámci žánru ok. 4*

Na maděru (2023) (seriál)

Neřízená šílenost, které musíte přistoupit na hru, třeba že je to nehorázné béčko a netají se tím. Pak se to dá opravdu užít, protože se to vlastně ničeho nebojí a je to téměř uvolněné jako The Boys. Jasně, je to hrozná ptákovina, ale bavil jsem se, 4*

Pravidla zločinu (2023) (seriál)

Zase jednou parádní záležitost od Netflixu. Je to téměř perfektní mix akce, tempa, exotičnosti, neznámých tváří, hudby a prostředí. Pěkně to šlape, napínavé je to do sytosti, postavy si jde určitě oblíbit. Pokud bude pokračování, dám si ho s chutí. Díky za tohle. 4*