Veliká (2020) (seriál)

Perfektní úlet a v mnohém obrazem i dnešního "medvěda" !!! Bavila jsem se - fakt :))

Pluk mizerů (2022) (seriál)

Skvělá minisérie o vzniku SAS : ))

65 (2023)

Celé roky se vyhýbám obloukem Jurskému parku - a to ze strachu !!! No a ve filmu 65 jsem si ho užila až až...!!!

Válka zítřka (2021)

Všechno je možné..... ale představa děsivá, když proti té bílé bestii je postava vetřelce "uhlazený elegán" !! Trikově skvělý film se zajímavým námětem. Bavila jsem se a bála jsem se zároveň a to svědčí o zajímavém filmu.

Papežův vymítač (2023)

Slavný italský exorcista Gabriele Amorth - skvěle ztvárněný  Russellem Crowem. Hluboce věřící můj oblíbený herec Crowe, přijal tuto roli a já jsem mu za to vděčna.

Žít (2022)

Působivý snímek - a dal se očekávat, když se při jeho vzniku sešli 2 skvělí " filmoví tvůrci" herec a režisér. Když si představím, kolik "úředních šimlů" sedí jak žába na prameni a brání vzniku dobrým nápadům i nás - je z toho smutno. Tento film by se měl promítat všem úřadům + úředníkům jak by to u nich vypadat nemělo !!

Bullet Train (2022)

I přes to množství krve - jsem se 127 minut skvěle bavila : )))

Predestination (2014)

Skvělý film pro diváka, který má rád příběhy tohoto žánru.

Ve službách Dioru (2021)

Každý  by měl mít šanci, potkat na cestě životem dobrého člověka, který mu předá dar na té cestě....mít smysl svého života. Moc pěkný film.