Výplata (2003)

Pekny film :) Jedine kdo se mi tam nelibil byla Uma, ta si to tam davala mnohem vice nez Ben xD Mno dalo se z tohohle pribehu vytahnout mnohem ale mnohem vice, ale i tak pro nenarocne divaky doporucuju. :) ja byl spokojen :)

Červená Karkulka (2011)

Cekal jsem nejakou blbost.. :D a ona to blbost byla, jenomze pribeh byl takovou hororovou pohadku s krasnym koncem, hodne podobne stmivani to ano :D Ale ja se u filmu nenudil, Amanda me okouzlila i kdyz nevim cim. Urcite to neni pro nejmensi, ale ja bych jim to i tak pustil, deti se maji bat a hororove pohadky jsou pro ne jako stvorene. Pribeh byl hodne zamotany, nejdriv sem si myslel ze babicka, potom ze petr, pak se tam primichal ten posledni manas a uz jsem nevedel kdo by to mohl bejt....a hle ani jeden :D dost me to bavilo. Na 5 hvezd to sice nema, daval bych nejakych 70% ovsem zvedl jsem hodnoceni jelikos nejakych 50 si to opravdu nezaslouzi...

Lovci hlav (2011)

Vubec jsem nevedel co od tohohle filmu mam cekat. Dlouho jsem cekal na nejakou zapletku, ktera prisla tam kde jsem to necekal. Zabudovat do filmu cerny humor byl opravdu perfektni napad. Jedine co jsem nechapal byl ten pad automobilu, to by neprezil podle me nikdo, sice je pravda ze mel vedle sebe 2 velke airbagy, ale i tak.. Ten film jsem si zamiloval! Uzasne!

Pozemšťan (2007)

Tohle je proste neuveritelny film! Dlouho jsem odkladal jeho shlednuti, az dnes jsem se na nej opravdu kouknul a ted lituju na kolik jsem se dival sr*acek nez jsem se kouknul na tenhle snimek. Jsem uplne fascinovan. Tenhle film fascinuje uplne vsim. Kolik penez se do tohohle snimku muselo vlozit? Particka kamaradu si pronajala chatu na vikend, koupila si 2 kamery a rozvadela jednu myslenku. Film zadarmo a k tomu jak dokonaly. Trochu mi to pripomina cteni knizky, clovek u nich taky nemusi mit milion specialnich efektu, staci jen vlastni predstavivost. Dokonale....

Útěk do divočiny (2007)

Dlouho jsem premyslel jak tento film ohodnotim, na jednu stranu jsem se u nej strasne nudil, ale na druhou stranu jsem se ke konci naprosto vzil do hlavni postavy. Ale ted si spise rikam, proc obdivovat kluka, ktery udelal naprostou silenost, jen aby si vylepsil sve ego?! Proc litovat nekoho kdo si takovy osud sam vybral?! Ten kluk nemel ani potochu o tom co vlastne dela, ano byl chytry a sel si za svym cilem, jenomze myslel pri tom jen na sebe, nedbal na potreby ostatnich. Nechapu ani proc chtel tak moc na Alijasku...paneboze co to melo za smysl? si udelat trip po Americe a dokazat co vlastne jsem za vola? Co se mi ale libilo, ze smazal dokonale svou identitu a na tom mel byt zalozeny tenhle pribeh a ne na pripitomnelem cili vyjet si na alijasku a zit jako nejakej domorodec. minusy- Samotny pribeh se mi zda nesmyslny. Film bych zkratil tak o hodinu, dlouhe nudne pasaze, kdy jsem se modlil at uz to zkonci! plusy+ Nadherna kamera. Kazdy druhy frame by mohl byt nadherny obraz. :) Dokonaly herecky vykon Emile Hirsche, kdy si k nemu clovek hleda cestu strasne dlouho a jak ji najde, tak se modli at to zkonci Happyendem. Jenomze ten Happyend clovek chce proto, jelikos si po ceste nasel velke zivotni pouta, ktere potom nesmyslne opousti, coz je spise minus... :D ale herecky vykon je dokonalej! 3 hvezdy predevsim za herecky vykon, bez Hirsche by to byl odpad. A to ten kdo me zna vi ze odpad dam opravdu jen fakt spatnym filmum.

Warrior (2011)

Sice box moc nemusim, ale tohle predcilo vsechna ma ocekavani. Nic tomu nechybelo! Uzasne! Fighter muze jit nekam :D

Colombiana (2011)

Naprosta spokojenost. Zoe se mi v hlavni roli velmi libila a ackoliv jsou tu komentare ze se do akcnich kousku nehodi, naopak je to mnohem lepsi nez nejaky vypracovany idiot. Ze ji to nikdo neveri? Ze nevypada jak najemny vrah? Ono je to snad nejak dane jak ma vypadat najemny vrah?! Pro me opravdu perfektni zabava, 108 minut napeti v perfektnim stylu..Jinak zasmal jsem se komentari od blackrain : Kolik bylo té malé holčině? Devět deset let, víc určitě ne a to už dokázala přelstít tolik lidí? Chápu, že žila ve velmi drsném prostředí, ale ať mi nikdo neříká, že by byla schopná jednat takhle chladnokrevně. muj nazor...: Nekde v Afganistanu 5 lete deti strili po lidech, drzi v ruce AK47 a delaji ze sebe machry...a to ze dokazala rychle utikat, na tom neni nic spatneho ne?