Hanebný pancharti (2009)

Pri scene v kine s jejich italstinou jsem doslova brecel smichy :D Neuveritelne :D utvrdilo me to na nejach 95% :D

12 rozhněvaných mužů (1997) (TV film)

Menim hodnoceni na 4 po zhlednuti puvodniho filmu, naprosto totozne jen s jinymi herci...k tomu dvanactka z roku 1957 ma neuveritelne kouzlo..

12 opic (1995)

Herecke vykony byli famozni. Pointa filmu byla genialni a ta zmatenost z cestovani v case...proste dokonale! Ze zacatku mi delalo hodne problem vzit se do role Bruce a vubec koukat se na tenhle film. Tenhle snimek mi hodne pripomel Klub rvacu.

Dvanáct (2007)

Nejstarsi klasiku z roku 1957 jsem bohuzel nevidel, ale Dvanáct rozhněvaných mužů z roku 1997 jsem videl pred timto snimkem. Tady toto je velmi zajimavy remake, ovsem mnoho veci se mi nelibilo..Film ma sva hlucha mista, je tak dlouhy az je nudny, lici se tam nespocet pribehu, ktere ovsem nenapovidaji nic o pripadu, jen o konecnem verdiktu. To co se v pripadu stalo neni po cely film vyliceno, nebo spise se to clovek dozvi, az na konec, ovsem takhle o tom divak nemuze premyslet a nemuze na to prijit sam a udelat si vlastni nazor,proto je mnohem lepsi verze z roku 1997.

Ataque de Pánico! (2009)

Krasne mesto... :) bohuzel jako budouci designer muzu rict ze efekty jsou na urovni kterou bych zvladnul i ja :) modelum neco chybi....mozna bych jim pridal lesklejsi barvy, ohen a vybuchy mi prijdou docela amatersky provedene, panove by meli zvetsit pocet castic, at to vypada realneji. Ale jinak dobra prace, urcite mnohem lepsi nez ceska produkce.. :)

Nedotknutelní (2011)

Usmev na tvari jsem mel nejakych 90 minut :D Mazec toto, kdybych si precetl o cem to vlastne je, asi bych se na to ani nedival, film me nejen prekvapil, ale i potesil. Neskutecny divacky zazitek. :) Tesim se na druhe shlednuti, za urcity cas. :)

Box (2009)

Zajimavy napad...jenomze to kluci trochu prekombinovali...:) Skoda...i tak, stoji pro shlednuti a zamysleni.

Footloose: Tanec zakázán (2011)

Jako co si budem nalhavat :) Let's Dance to neni, neni to ani Love and Dance, ktery je o mnoho lepsi nez toto, ale pro milovniky tance a pro dny kdy clovek nechce nejak moc premyslet a chce se kouknout na slusnou romantiku plnou sarkastickych kecu :D tak je to idealni... Me se to i tak libilo davam tomu nejakych 70% mno a kdyz to zaokrouhlim :-) za tu prekrasnou herecku a jeji krasne ocka :D kurna zase davam 100 % :D ty zensky me jednou privedou do hrobu :D Jinak tanec v country stylu nekdy uprostred filmu nemel chybu :)