• Pohádka
  • Rodinný

A máte nás, holky, v hrsti (1980) (TV film)

Zase jedna pohodová komedie:-) Hned od začátku smích :-)) Jen člověk vidí Menšíka jak mává v župánku z okna a Janžurka táhne kupy nákupních tašek..... Prostě klasické manželské vztahy....:-))

Srdce a zbroj (1983)

Čarodějnice, skřítek, kámen neviditelnosti ... Pohádka :-)) (Jenže díky krvavým záběrům -není pro děti) :-))

Ahoj, Terezko (2001)

Hodně drsný příběh. Koukala jsem téměř s pusou dokořán :-))) Jak se malá holčička vlivem okolního prostředí změní. Závěr byl pro mě naprosto šokující....

...a bude hůř (2007)

Černobílý svět ve kterém dost z nás vyrůstalo :-)) Santusáci, džísky, kristusky .. :-) Přesto zklamání- knížky od Pelce mám moc ráda a film, prostě nikdy není to co čekám :-(

Houpačka (1990)

Nádherně natočený film. Prolínání vzpomínek a přítomnosti. Spousta lítosti a smutku. Příběh, který rozhodně vezme za srdce. Mimo mladičké Lenky Vlasákové se mi moc líbila Zuzana Stivínová :-)) Asi jedna z prvních rolí :-)

Kult hákového kříže (1998)

Trochu pohádka :-))) Ale opravdu ? Působivé. Věčný problém rasismu. Nikdy to neskončí ? Když už to někomu dojde - tak se stejně zase najde někdo -komu ještě ne- a ten se musí pomstit ?

Thelma a Louise (1991)

Pro mě rozhodně nezapomenutelný film :-)

Den Trifidů (1963)

Byla jsem zvědavá, jak bude moje oblíbená knížka vypadat zfilmovaná:-))) Zvědavost se nevyplácí :-D

Zrůda (2003)

Hodně působivý film. Vražedkyně nebo chudák? Perfektně zahrané.