• Thriller

Outsider (2018)

Akože o čom?? Herecké výkony, fajn, dobová atmosféra fajn.. Ale príbeh..? Nula, nula celá nula nula nula. Nič. Zmysel tohto filmu? Orech sa bude musieť učiť od znovu aportovať??

Pán profesor (2020) (seriál)

Výborne zvládnuté výkony Marcinkovej aj Maštalíra, vtipné dialógy a aj scénky. Z môjho pohľadu veľmi podarený seriál. Ako som zvyknutý na slovenskú produkciu čakal som podstatne horší výsledok, takže "pán profesor" veľmi príjemne prekvapil. Veľmi pozitívny názor k prvej sérii, žiaľ druhá séria je úplne odlišná, neviem či sa niekto vymenil v rámci produkcie.. Ale scenár je evidentne odlišný a seriál išiel kvalitou o dve triedy dolu. Ale prvá séria určite stojí za pozornosť.

Adú (2020)

Kvalitná, ale za to cielená citová vydieračka na podporu migrácie. Presne tento pocit mám po dopozeraní tohto inak veľmi kvalitne natočeného filmu. Škoda. Pretože na záver sa z potenciálu drámy stala "rozprávka"...

Asi se zblázním (2021)

Príjemné, sympatické, originálne. Konečne netypická love story. Film rozdáva emócie. Skvelý výber hercov.

Až do nebes (2020)

Daniel Calparsoro drží svoj štandard na aký som uňho už zvyknutý, neurazí, neprekvapí, ale ani nepoteší.. V tomto prípade išlo o nejasný, nedovarený filmový guláš bez potrebných ingrediencií, navyše použité suroviny (postavy) boli sami o sebe príliš "pripečené".

Kdo zabil Saru? (2021) (seriál)

Dynamické, dejovo sýte, ale v tomto prípade kvantita prevyšuje kvalitu. Telenovela s mrdkou na každom kroku & rohu, x-miliónov nezmyselných scén a hlavne nasilu vytvorených dejových línii. Príbeh je maximálne nelogický a často až dementný. Najviac tento seriál vystihuje slovo NASILU.

Velká španělská loupež (2021)

Získal si pozornosť, od začiatku pôsobí zaujímavo, génius, ktorý na všetko príde vďaka intelektu a má rád výzvy. Škoda len, že scenárista pajdá miestami na nohu logiky a nanešťastie príbeh je nekompletný a deravý. Premárnený potenciál..

Shorta (2020)

Jeden z obrazov multikultúrneho života, pohľad z oboch strán kde už každému rupli nervy. Lov vs boj o prežitie. "Dánska patrola"

Flash (2014) (seriál) odpad!

Odpad bez debaty, to je viac ako jasné, ale napadlo mi zamyslieť sa nad tým pre koho takéto niečo tvorcovia natočili. Je to totiž dementné, trápne, nezmyselné, pózerské a preafektované. Tomuto mega braku fakt nechápem a pri tom som DC a Marvel fanúšikom.