• Thriller

Rytíři spravedlnosti (2020)

Komédia, dráma, thriller v kto prípade dokonalá kombinácia s veľmi zrozumitelným podaním. Takto si predstavujem vtipný, nápaditý film. Super drive bizarných postáv. Jedinečne dokonalé.

Herec (2020) (seriál)

Skvelé herecké výkony, dokonalé kulisy a príbeh vytvárajú špičkovú atmosféru. Celkové spracovanie filmu je bezchybné.

Batwoman (2019) (seriál) odpad!

Hlavná postava batwoman vyzerá skôr ako zženštilý Bieber, ale tam všetky lezbické sexuálne klišé predstavy nekončia, naopak. Badskinnyfemboygirl dostáva v seriály priestor aj na jej milostné vzťahy a badshit akčné biťky, trápne mňauky rečičky a ďalšie infantilné, uplakané p.čky. Už len zhrniem, že dementnejší komks blábol som v život nevidel.

Jako v bavlnce (2020)

Originálny, nezvyčajný, napínavý, nápaditý. Rosamund som mal chuť zabiť od začiatku do konca takže super. Feminizmus level 999, ale v tomto prípade nevadil.

Monster Hunter (2020) odpad!

Prehliadol by som tú démonicky dememtnú obludu z púšte, teraz nemyslím Millu, dokonca by som možno strávil tých hrdinov USA army, ale tú klišoidnú podstatu a osnovu filmu s megatrapnými scénami a dialógmi stráviť nedokážem. Keby ten film vznikol 20 rokov dozadu fajn, ale dnes nemôže niekto natočiť taký naivný, dementný brak a dočkať sa pozitívneho hodnotenia.

Proces (2019) (seriál)

Kvalitné súdne krimi so sýtou atmosférou, zvratmi a výbornými hereckými výkonmi.

Proces - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Úžasné, napínave, skvelé dialógy, hutná atmosféra, dúfam, že takto sýte budú aj ďalšie časti. Po prvej, ale môžem povedať, že dlho som nenarazil na podobne kvalitný krimi serial. Prvý diel 100%

Zone Blanche (2017) (seriál)

Presne moja šálka kávy, záhadné vraždy, pekné prostredie, tajomno.. Až na to, že polícia je maximálne neschopná, pôsobia dojmom ako keby ani políciou neboli, navyše pomerne často sú vďaka svojej neschopnosti v ohrození života a sekunduje tomu nemastný & neslaný prokurátor "Monk".

54 hodin (2018) (seriál)

Toľko debilov v policajnom zbore nenájdete ani v groteske.. Neviem do akej miery je snímok dokorenený demenciou, ale aj keby len z minima tak by som zúčastneným policajnom odobral svojprávnosť za ich mentálnu invaliditu.

13 přikázání (2017) (seriál)

Nulová atmosféra, otrasné tempo, chabé vyšetrovanie, slabé herecké výkony, neznesiteľná nuda.