Návrat (2003)

Nejlepsi na tom byly fotky v zaveru. Na me to je az moc nudne. A nadsene kometare prilis nechapu, hlavne pokud nekdo vychvaluje scenar, to si musi snad delat prdel.

Pečeť vraha (2003)

Konecne jsem videl petihvezdickovy film, u ktereho s hodnocenim nevaham ani minutu. Ono je to veskrze zabavne - takova satira na vidlacke detektivy. Ale je to jen na okraj, reziser nema problem v momentu zmenit tempo a atmosferu filmu, a z taskarice se behem vteriny stava docela hustej thriller, akcnak, ktere je napjatej jako ksandy, aby se v dalsi minute opet vse odlehcilo komedialni scenou. Atmosfera v zaveru je perfektni a s nicim si nezada s takovymi filmy jako je Sedum, ale jinak je to uplne jine. Finale dopadlo snad nejlepe, jak dopadnout mohlo a vubec byly zvraty ve filmu velmi dobre davkovane. Tohle je prekvapive dobry film, ktery smele balancuje na hrane vtipnosti a pritom vzdy dokaze jednoduse navratit vaznost a tihu odpovidajici tematu seriovych vrazd. Tohle ano. Moc se mi libi jak komentoval Marigold. 'subtilni gradace' v tom ma pravdu, protoze ten zaver je opravdu tizivi.

Dům ďábla (2009)

Takovy poctivy horor, na ktery se mi dobre divalo. Nebyl jsem zrovna vydeseny a ani prilis v napeti, ale to muze byt muj problem.

Oheň v oblacích (1993)

Pro me to bylo bez napeti a vubec zadny zajimavy vyusteni to taky nemelo. Doporucim jenom tem, kteri chteji videt setkani s mimozemstany a bude jim to stacit.

Dark Was the Night (2014)

Je to pusobivy horor, kdy se ceka na monstrum, ktere v zaverecne konfrontaci spise nudi. Ale docela jsem se bal. Slabe 3 hvezdy.

V/H/S/2 (2013)

Sektarska povidka je naprosto kulervouci. Dokument o sekte jako vino :)

Hellraiser (1987)

Hellraiser je rozporuplny film, ac je nekdy opravdu desivy a napriklad nektere masky jsou opravdu povede, tak mi to nekdy prislo uplne trapny. Subjektiv ma pravdu, ten film mnoho chyb a vubec neni jasny o co tam jde.

Triangle (2009)

Dobre natoceny a v prvni tretine opravdu napinavy snimek, ktery stoji na vyborne myslence. Cele mi to do sebe zapadlo a musim tak pochvail za dobry scenar. Narazka na mytus o Sysifovi je takova prijemna perlicka.

Zprávy TV Onion (2008)

Takova Ceska soda je daleko vtipnejsi a uvedomelejsi. Tohle je fakt jenom hovadina.