Novinárske rozprávky (1977) (seriál) odpad!

Socialistická demagógia. Fakt som tieto rozprávky neznášal ako dieťa.

Hlavičkove rozprávky (1974) (seriál)

Len by ma zaujímalo prečo tieto rozprávky nie sú zaradené do filmografie Josefa Dvořáka? Inak na seriál mám veľmi príjemné spomienky.

Rodeo Joe (1996) (TV film)

Ďalší z filmov pri ktorom som sa dosť nudil. Banálny príbeh ktorý možno zaujme milovníkov ródea a koní. Ak tento film neuvidíte, prídete o kecy o živote a o tom čo je správne. Joe by si nakoniec aj rád dovolil viac, ale ide to do stratena.

Kurýr 2 (2005)

vtipná hláška: "-Kam zmizol?... -do garáže.... - došli mi náboje. - mne tiež. - kde sú náhradné? - v garáži..."

Last minute Maroko (2007)

Bolo to príjemné, dalo sa pozerať na hercov, dalo sa pozerať na okolitú scenériu. To je žiaľ asi všetko. Skôr ako komédia by som to označil ako úsmevný príbeh, áno občas som sa pousmial.

Pomáda (1978)

A to som ešte prižmúril jedno oko. Čo pre boha na tomto gýči vidíte?

Vidění (2000) (TV film)

Ten úplný záver bol od veci, to mal byť kto ... Neo? Inak slušný štandard, ale nič prekvapivé.

Nepohodlný (2005)

Námet filmu naozaj nie je zlý. Žiaľ takto natočený ma nenadchol, rozvláčny skoro dokumentárny štýl, prehnaná minutáž, veľmi málo napätia. Dráma, to áno súhlasím, ale pod pojmom thriller si predstavujem niečo iné. Film ale nezavrhujem, vykreslenie správania sa farmaceutických firiem obdobného zbrojárskym je možno prisilná káva, ale keď vidím v realite ako stúpajú akcie práve týmto firmám v súvislosti s vyvolaním paniky ohľadom prasacej chrípky, niečo na tom filme bude. Kto sa ešte len chystá zhliadnuť tento film nech neočakáva žiadneho akčného hrdinu a la Bourne.

Letohrátky (1990) (seriál)

Don Karnage bol úplne skvelý pirát, už som bol pubertiak, ale toto som si nikdy nenechal ujsť.

Rádio Hijó (2009) (seriál)

Smiech, ak áno, tak cez zuby, nápad možno dobrý iba by to chcelo lepší obsah. Neočakávam inteligentný humor, na to sú postavy dosť pošahané, ale hefty ako prebrané z Kameňáku ma zatiaľ nezaujali. Je mi však jasné, že týmto humorom Jojka zameriava na teenagerov, tie vysoké hodnotenia sú predpokladám od nich. U mňa zatiaľ slabých 35%, ale to viete, ja už možno ten humor nechápem ;-)