What About the Bodies (2003)

Pointa sa mi nepáčila nie kvôli nekvalitnej animácii ale kvôli nápadu.

Broadway (2006)

"We are fucked", komiksovým spôsobom spracovaný.. čo? koniec sveta?

T2 3-D: Battle Across Time (1996)

Nemal som šancu vidieť to v 3D a v hroznej kvalite, preto je moje hodnotenie slabšie.

Andělé a démoni (2009)

Možno je výhoda ak si niekto pozrie najprv tento film a potom prípadne nech si prečíta knihu. Ja som knihu čítal už pred niekoľkými rokmi a preto ma nemohol záver prekvapiť. Myslím si že tento film si zaslúži vysoké hodnotenie. Už len keď ho prirovnám k Titanicu, navoňanému gýču, ktorý má aktuálne 81% (mimochodom ten sa mi teda pramálo páčil). Páčil sa mi krásny výbuch antihmoty, úžasné. Aj keď tu mnohí hovoria iba o akomsi abstrakte z knihy, kto čítal trilógiu Pán prsteňov musel tiež skonštatovať, že pán Jackson to poriadne osekal. Ja jednoducho konštatujem, Anjeli a démoni je film vo svojej kategórii vynikajúci, dokonca si myslím že lepší ako Da Vinci Code.

Horká noc, hořké ráno (1999)

Film o sexe v podnapitom stave. Ráno potom môže priniesť nepríjemné prekvapenia.

Bílý tesák 2 (1994)

Prečo nie, pokiaľ ma pamäť neklame, tak takto to v knihe nebolo, ale príbeh neurazil veď je to viac pre deti. Páčilo sa mi že kostýmy či už indiánov ale aj "bielych" boli dobové, žiadne umelecké zlátaniny a la Winnetou.

Tobruk (2008)

Osobne si myslím, že 3* už znamenajú dobrý film, predsa je to 60% aspoň ja tak hodnotím. Môžem síce toho dosť vytknúť, nie všetko sa mi páčilo, ale je to dobrý film.

Za plotem (2006)

Perfektné dielko plné "heftov" a komických scénok, plus vydarená animácia. Skutočne som sa smial, nie iba usmieval, dostal ma hyperaktívny veveričiak a keď ho nadopovali kofeínom to bola geniálna scénka. Odporúčam k zhliadnutiu.