Nevyřízené účty (2007)

Ja neviem, ale stále si všímam že kde sú do produkcie zapletení nemci je to nemastné, neslané. Toto nebol akčný film aké mám rád, skôr nuda.

Černý Tulipán (1964)

Ako dieťa som tento film miloval, preto za 4*.

Inga Lindström - Romance u jezera (2006) (epizoda) odpad!

Filmy podľa Lindströmovej predstavujú podľa môjho skromného názoru vrchol gýču. Dopozerať tieto filmy do konca vyžaduje určitú mieru masochizmu.

Kmen Andromeda (2008) (TV film)

Až na niektoré animácie ktoré naozaj vypadali veľmi televízne hodnotím tento film veľmi pozitívne. Spokojnosť za 4* a napriek tomu že sa to niektorým nepáčilo oceňujem aj červiu dieru aj tu porciu trileru. "To že si paranoidný ešte neznamená, že po tebe neidú..."

Femme Fatale (2002)

Prekvapujúci záver, bolo to o polepšení mrchy, alebo sa "rejža" hral s divákom na mačku a myš? Ten zvrat ale oceňujem.

Nukleární cíl (2005)

Smutne skončil Snipes keď sa dá nahovoriť na takú trápnosť.

Na pokraji smrti (2002) odpad!

Neuveriteľné aké blbosti dokážu niektorí scenáristi napísať a režiséri natočiť, ale čudujem sa producentovi, že na to dal peniaze, to už ich mohol radšej darovať charite.

Rallye smrti (2008)

Nie a nie, napriek divokým akčným scénam ma tento film nudil. Celé mi to skôr pripomínalo veľmi dlhý hudobný klip len rapperi sa nedostavili na nakrúcanie ... vážne, keby aspoň tá hudba bola zaujímavejšia. Sklamanie, toto slovo to vystihuje, o žiadnom thrilleri tu nemôže byť ani reč, zabudnite. Chcel som dať 2*, pridávam 1* za vizuálnu stránku.

Klub tajných agentů (1996) odpad!

Niekedy sa mi zdá že "tvorcovia" spoliehajú na názov filmu. Použime v názve filmu slovo agent, najlepšie v množnom čísle a ten zvyšok už nejako vyplníme. Toto nebolo ani akčné, ani vtipné a rodinné...? Dieťa moje odpusť mi že si sa na to musela pozerať.

Dexter (2006) (seriál)

Aj 4* sa zdajú veľa, ešte vo mne našepkáva to normálne neuchýlne ja... kladná postava seriálu, masový vrah? Si dal len 4*, veď je to sympaťák.... no schýza.