Nebezpečný cíl (2008)

Napriek menším výhradám som bol s filmom spokojný. Čakal som menej, dostal som viac. Veľmi slušne natočený akčný film a k tým hereckým koncertom... aký koncert dočerta očakávate od akčného filmu ktorý sa nehrá na nejaké umelecké dielo?

Cash (2008)

Slušná oddychovka na ktorú o niekoľko dní zabudnem. Celé to malo len pozvoľné tempo a ani napätie ku koncu (či sa im to podarí...) sa nekonalo. OK na koho to šijú som zistil až zo scény v bývalej biliardovej miestnosti, tak 1* navyše že som ich skôr neprekukol.

Miś Uszatek (1975) (seriál)

Aj tak mi to išlo na nervy ako decku. Nasieral ma neustálym poučovaním čo je správne (pionierske) správane...

Agentky D.E.B.S. (2004) odpad!

Ani 4 zajačiky ma nepresvedčili na vyššie hodnotenie. "Do blait"

Stát se hvězdou (2001) odpad!

Už som to videl dávnejšie, ale mám v živej pamäti že bacha to je k******a na druhú, boh chráň ešte raz to vidieť.

Seznamte se s Davem (2008)

Nikto dúfam neočakával že to bude niečo intelektuálne. Je to komédia pre deti a podľa toho je to hodnotenie adekvátne. Oddychovka ktorá občas aj zabaví, jedenkrát sa dalo.

Sim Salabim (2008)

Mám rád rozprávky napriek svojmu veku. Ale toto ma nudilo, videné v kine pred hlavným filmom, viac ma bavili upútavky ako toto. Ešte že len 5 minút. Inak moja dcéra si z nudy hrýzla nechty.

Old Surehand (1965) odpad!

Akokoľvek prižmurujem oči nad týmto filmom, nemôžem inak, trápne a nechcene smiešne.

Neplodná obrana (2008) odpad!

Asi jediná vtipná časť filmu je prehliadka na letisku no a to je na 97 minútový film veľmi málo, ľutujem, nestálo to za ten premárnený čas.