• Pohádka

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Pohádka s jazykem pro současné dítě a satira na současný stav ČR pro dospělé. Inspirace starými a známými pohádkami naprosto jasné. Klus s výrazem ňoumy, který stále jen něco oblizuje, pobaví, ale Kostková jako nestárnoucí královna... děs! (zajímavé, že dospívání Aničky a Jakuba se na rodičích, kuchařích a ani Libuši neprojeví, asi se má za to, že dnešní dítě je naprosto tupé)

Čertova nevěsta (2011)

Na celé pohádce je asi nejlepší soška sv. Kryšpíny. To ostatní nemá cenu komentovat.

Jezerní královna (1998)

Max Urlacher jako princ Viktor nevypadá nejhůř. Jitka Schneiderová nádherná princezna.

Kristian (1939)

Asi nikdy nepochopím, jak mohl hrát Oldřich Nový milovníky. Vysoký nebyl, krasavec také ne, tak asi jedině nějaké to charizma. Dámám (Ádinka a Nataška) skládám hold.

Daria (1997) (seriál)

Sarkastická Daria, jak může ovlivnit dospívání :-)

Mlčení jehňátek (1991)

Český dabing je dobrý, ale originál Hannibal Lecter je skvělý!

Breakout (2007)

Nils Althaus a Max Loong v nápravném zařízení pro mladistvé??? Budiž, asi byl Nils Althaus vybrán v konkurzu na Niu jako magnet pro mladé divačky.

Sherlock (2010) (seriál)

Geniální detektiv zasazen do současné doby. Postava Sherlocka velmi dobrá, ale Watson... přijde mi, že mu mohli přidat trochu více inteligence, přece jen, Sir Arthur jej nenapsal jako takového břídila. Nicméně seriál je dílem o slavné dvojici jen inspirován, takže tvůrci mohli pojmout Watsona po svém.