Muž z Acapulca (1973)

Tenhle film mě provází už od dětství a pořád mi má co nabídnout. Nepřekonatelnej Jean - Paul Belmondo a jeho úžasný hlášky! Však já s tebou zatočím ty jeden atlete

Amélie z Montmartru (2001)

Nevím jak je možný, že mě tento film tak dlouho míjel. Prostě jsem ho viděl až teď, ale teď můžu říct: zamiloval jsem se do tohodle filmu! Zamiloval jsem se do Amélie!

Tanec v temnotách (2000)

Pro mne prostě neskutečně emotivní a silnej film! Viděl jsem ho před několika lety, mám ho ve filmotéce, ale nenašel jsem ještě odvahu pustit si ho podruhé! Musím ale taky podotknout, že miluju Björk...

Pan Nikdo (2009)

Film je to zajímavej, ale taky dlouhej, trochu nudnej, ale zase jsem u toho neusnul. Občas až nelogickej a řekl bych možná překombinovanej, ale příjemnej. Místama mi, tak nějak asi stylem vyprávění, připomínal Benjamina Buttona, ale k mýmu oblíbenci se Mr. Nobody nemůže ani přiblížit... Prostě takový jo, ne, jo, ne, jo, ne... Takže za tři hvězdy, ale uvidíme po druhé projekci...

Paříži, miluji Tě (2006)

Ano, má to špatné povídky, průměrné povídky a i pár opravdu skvělých. Ale jako celek to na mně prostě zapůsobilo tak, že musim dát plnej... :)

Requiem za sen (2000)

Tady musím naprosto souhlasit s komentářem uživatele gudaulin! Jak na konci svého komentáře píše: jeden z nejpřeceňovanějších filmů na CSFD! A já ještě dodám, že jsem se u toho dost nudil.

Život Briana (1979)

Nádherná ukázka toho nejlepšího britského humoru! Pravděpodobně nejvtipnější film, jaký jsem kdy zatím viděl. Scénky jako ukamenování, Palin jako exleprař, psaní 'Římané, jděte domů' a další, jsou prostě jedinečné a nenapodobitelné! Možná bych řekl až geniální.

Kmotr (1972)

Tohle snad nepotřebuje ani komentář. Film je stejně úchvatnej, jako naprosto dechberoucí předloha od Maria Puza!

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Proč už se dneska netočej takový filmy? Jednoduchej námět, promyšlenej scénář, perfektně sladěnej střih a kamera a výborný, až divadelní výkony všech herců! Smekám!

V Bruggách (2008)

Film jsem neznal a nic jsem od něho tedy nečekal. O to víc mě překvapil! Stejně jako Martin McDonagh používá v divadle filmové prvky, tak ve filmu jsou patrné divadelní prvky. Nejvíc právě v dialozích, které jsou někdy absurdní, někdy zábavné, ale skoro vždy dobře promyšlené a zajímavě vypointované. (Stylem natočení mi to trochu připomělo film Rosencrantz a Guildenstern jsou mrtvi, který natočil další divadelní řežisér Tom Stoppard ) Ale stejně, nejlepší jsou Ralph Fiennes a unuděnej Colin Farrell! :-)