Dexter (2006) (seriál)

Naprosto úchvatná podívaná!! Dexter je magor - ale milej magor - i přesto, že zabíjí lidi a dělá to docela drsně, tak prostě musíte být na jeho straně a souhlasit se vším co dělá. Skvělý je jeho myšlenkový pochod a vtipné přípomínky, ale ještě lepší jsou rozhovory policajtů nad mrtvolami :D v tomhle seriálu najdete vše, co hledáte od kvalitní kriminálky! chválím i kameru a efekty. pro mě jednoznačně *****

Machři (2010)

Sice jen další průměrná americká komedie se Sandlerem, ale s dávkou skvělých vtipů - já jsem se opravdu bavila ....

16 a těhotná (2009) (pořad)

Tohle by se mělo vysílat na školách - aby si mládež uvědomila, že sex je sice fajn - ale taky může mít celoživotní následky ....

Ctihodný občan (2009)

Skvěle zpracované drama - Butler i Fox v hlavních rolích jsou úžasní. Naprosto to předčilo mé očekávání. Butler opravdu převzal spravedlnost do svých rukou a ukázal, že právní systém má velké trhliny! Udrželo mě to při životé celých 108 minut.

Stmívání (2008)

Základní chybou tohoto filmu je scénář - možná už snad i knižní předloha (knihu jsem nečetla). Dialogy jsou nudné a řeší jednu a tu samou věc. Chybí tam trošku víc akce nebo nějaký další příběh kolem. Nápad jistě originální a dobrý, ale zpracování značně pokulhává. Dvě hvězdičky dávám za herecké výkony rodiny Cullenů a za úžasný soundtrack! To co předvedli Kristen Stewart nebo Taylor Lautner se snad ani hraním nazvat nedá.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Selick nám představuje naprosto úžasnou vizuální podívanou. Za poslední dobu jeden z nejlepších animovaných filmů. Animace filmu je excelentní! Příběh je velice originální, zajímavý a dosti temný. Je to takový animovaný thrillerek pro dospělé, který ve vás vyvolá spostu napětí a všelijakých emocí.

Bratři jak se patří (2003)

Film jsem skoukla náhodně v televizi - čekala jsem něco mnohem horšího, ale nakonec jsem byla příjemně překvapená - dobrá oddechovka a několikrát jsem se opravdu od srdce zasmála!