Zelený sršeň (2011)

Na Zeleného sršně jsem se opravdu těšila, zklamání naštěstí nedorazilo. Ano, Seth Rogen stál sice za prd a jeho postava mi po většinu filmu lezla na nervy, ale bylo tam spoustu dalších věcí, které mě bavily - jako švýcarský nožík Kato, nebo citlivý Chudnofsky :) Bylo to překvapivě vtipné, ale i přesto jsem si připadala, že se v kině směju sama :) Já jsem se bavila rozhodně víc (na rvačku Rogena a Choua asi nikdy nezapomenu :D), než třeba u Kick-Ass.

Ink (2009)

Hodně zvláštní film. Prvních 30 minut nevíte co se děje, a v podstatě vás to ani moc nezajímá, protože řešite špatný střih a flashbacky - je to zmatené a amatérské. Pak se to přehoupne a příběh vás začne zajímat - je tam pár dobrých myšlenek a konečně, po dlouhém čekání se dostáváte do děje. Konec je podle mě vydařený - trošku předvídatelný, ale vydařený. Když překousnu opravdu špatný začátek, tak to byla kvalitní podívaná, ale ne pro každého.

Láska nebeská (2003)

Ok, nejsem fanda romantických filmů - ale tenhle prostě stojí za to! Pro mě jasná vánoční klasika.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Postavy i paralela příběhu trošku přebrané od Přátel - ale nevadí - stále super seriál se spoustou skvělého humoru!

RRRrrrr !!! (2004)

Film tak stupidní - až se zařadil mezi mé oblíbené - hlášky z něho jsem schopná odříkat i v noci :) Při každém sledování, se znovu a znovu válím smíchy - a tohle jen tak nějaké komedie nedokáže.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tak jak k životu patří vzduch, jídlo, voda, příroda, přátelé i Přátelé :), tak k němu patří Simpsonovi! Neodomyslytelná součást dospívání snad každého z nás :)

Přátelé (1994) (seriál)

Pro mě jeden z nejlepších seriálů, jaký kdy byl natočen - jsou v něm skvěle vyřešeny charaktery postav - nádherně se vzájemně doplňují - je to ukázka pravého přátelství. Chandler je pro mě číslo 1. Prostě seriál, na který mám náladu vždycky, nikdy se neokouká, pokaždé mě pobaví, ale dokáže i rozbrečet :)

Jak je důležité míti Filipa (2002)

Vubec jsem nevedela do ceho jdu, ale tohle bylo naprosto necekane - velike prekvapeni! Skvely humor - skvela zapletka - presto to melo nejake mouchy :) Takze ****