Memento (2000)

Kriminálky moc nemusím. Tato mě taky nijak nenadchla, avšak bavila spíš tím, že se odehrávala pozpátku (tím se také vymyká z normálu a získala si u mě ty 4hvězdy). Pro pochopení všech souvislostí by bylo určitě dobré se na film podívat dvakrát pokud nemáte výbornou paměť---Dobře, co teda teď dělám? Aha, honím tohohle chlápka. Ne... on honí mě.

Klub rváčů (1999)

Tak to byl mazec! Jo...pominem to, že je to vlastně cely hovadina, ale nadruhou stranu...ať žije anarchie! Uá, komentář budu muset upravit později, protože tohle jsou moje první slova 5 minut po zhlédnutí tohodle nářezu o kterým budu asi ještě dlouho přemýšlet.

Alois Nebel (2011)

Příběh, děj, scénář?...no nic moc. Stejně mě to ale bavilo, celková atmosféra filmu byla taková depresivní (a tím i strhující, fuj). Možná však měl tento film větší potenciál, proto 3*

Velká ryba (2003)

Film, který mě zpočátku trochu nudil. Avšak když jsem jej pochopil, zjistil jsem jak je krásný a jeho myšlenka nesmírně pozitivní a v některých ohledech inspirující. Těším se, až se na něj někdy podívám znovu a budu ho chápat od začátku