Temné stíny (2012)

Zpočátku to vypadalo na zajímavě pojatý příběh o upírech žijících v současné době. Časové období však nehraje ve filmu moc roli a tak se celý děj zvrhl v závěr, který se mi vůbec nelíbil...rvačky, výbuchy atd...no však to znáte.

Diktátor (2012)

Boratovi nesahá ani po kotníky ale pořád je to dobrá komedie prošpikovaná černým humorem. Bohužel je v ní i spoustu trapných a předem prohlédnutých a očekávaných laciných fórů, které nestojí zanic. Přesto vítězí ty dobré na které se nezapomíná. Aladeen madafaka!

Absolvent (1967)

Pěkná hudba(především písnička Sound of silence), příběh dobrý ale nenadchnul mě jako většinu tady. Snad jestli kvůli tomu závěru? Jo, ten byl opravdu super, pro mě nečekaný a nezapomenutelný. Myslím, že bude patřit k mým oblíbeným filmovým scénám:)

Zaslaná pošta (2010) (TV film)

Moc pěkná pohádka o tom, jak vlastně vznikla pošta a známky... a Claire Foy? Ta je ještě pěknější:) První část se mi líbila o něco víc než druhá, proto "jen" 4*

Nedotknutelní (2011)

Jo bavilo mě to, ale...tak vyumělkovaný a předvídatelný scénář až mi to celé připadne jako jeden velký kýč s úkolem zaujmout masy lidí, ale vlastně nic neříká. Prostě je dopředu jasné jak to všechno dopadne a hlavní dramatická zápletka, odchod černocha, je teda nic moc. Film možná nadprůměrný, rozhodně však podle mě nepatří ani do top30, natož na 8. místo.

Blbý a blbější (1994)

Nevím proč to komentuji až teď. Od svých pěti let jsem tento film viděl snad 20x a pokaždé mi přijde lepší a lepši. Tento stupidní humor mi prostě nejvíc sedne a jestli to vidí někdo stejně, tak myslím že bych si sním nejvíc rozuměl a pořádně nasmál.

Expozitura (2009) (seriál)

Nechápu zdejší hodnocení, na české poměry je to velmi slušná kriminálka ukazující realitu rozkrádání a korupci v ČR. Je to napínavy, zamotany, zvraty v ději. celkově prostě stojí za shlédnutí, zvlášť pokud vás zajímá politické dění a jeho propojenost s policií a podsvětím. Co bych vytkl, tak obsazení hlavní herečky, vůbec mi nesedí ta její "drsnost". Po pár dílech si však zvyknete. Naopak Bittnerová a Jáškow super, jim role sedí dobře. Doufám, že se nějak poslední díly nezvrhnou a nebudu muset hodnocení měnit:)

Hyde Park (2010) (pořad)

Jak k hodnocení přistoupit? Pořad jako takový snad ani nejde známkovat, protože záleží především na hostech nebo dotazech, Oboje bývá občas stupidní jindy chytré. Někdy však pouhé tlachání o ničem. Stím se však nedá nic dělat. Hyde park je skvělý nápad interaktivní publicistiky. Někdy 100%, jindy přepínám...proto 3*

Hotel Rwanda (2004)

Když je mi nejhůř, stačí se podivat na tento film a vidím jak jsou mé problémy malicherné ve srovnání s bojem o holý život. Fakt, chcete-li spláchnout deprese nachvíli pryč, podívejte se na tohle.