• Rodinný

Skippy (1968) (seriál)

Člověk pochází z opice a klokan z veverky. P.S.: Skippy je šikula.

Zachraňte Mozarta (2003)

Zabili Mozarta, parchanti! Skoro. Mozart alias Alice je nejlepší herec ve filmu. "Kde je ten smeták?" "Jakej smeták? Já myslel, že hledáme psa." .......... "Proč by zabíjel svého psa?" "Protože je magor."

Kouzelník (2006)

Alespoň jsem se naučil kouzlit.

Andílci (2008) (seriál)

Andělský seriál.

Vyšetřování Michaela Crowea (2002) (TV film)

Po pěti minutách jsem věděl, že film ode mne získá minimálně 3 hvězdičky. Po deseti minutách 4 hvězdičky. Na tomto počtu se to sice zastavilo, ale výsledek je přesto velmi dobrý. Akorát jsem si říkal, proč toho čtrnáctiletého chlapce hraje dvanáctiletý?

Poslední kanibalové (1977)

Vítejte ve světě neobyčejných možností. Máte jedinečnou příležitost odhodit zábrany a zasednout do školních lavic na hodinu anatomie. Rozčarování z lidské nahoty ze mě vyprchalo již po prvních minutách exkurze. Byl jsem poučen o prastaré skutečnosti, že obnažené lidské tělo je přirozeným zdrojem neutěšitelné fantazie v lidském životě. Milovníci zvířátek si přijdou na své. Uvidíte kozičky i ptáčky, ale až se vrátíte do své rodné vsi, nezapomeňte se zahalit, poněvadž příslušník policejního oddělení by pro to nemusel mít pochopení.

Pingu (1990) (seriál)

Miluju tohoto nezbedu, který má místo zobáku trumpetu. Pingu mi do žil dodává zábavu i poučení. Chovám dvě zebřičky, které mají stejnou barvu zobáku jako on. Jmenovali se Ferda a Ferda, ale od té doby, co jsem poznal tento výborný animovaný seriál, přejmenoval jsem je na Pingu a Pinga. No a musím říct, že si všichni velmi dobře rozumějí.