• Rodinný

Já, Daniel Blake (2016)

O byrokracii, ve které vládne někdo, kdo se očividně snaží o to, aby těžce nemocný člověk skonal dříve, než mu vyplatí nějaké dávky. Však co? Lidí je na světě habaděj, že?

Most - Epizoda 8 (2018) (epizoda)

První a zároveň i poslední díl, kdy Saga někomu řekla: "Ahoj". Stal se z ní člověk.

Most - Epizoda 7 (2018) (epizoda)

To je historicky první díl, kdy Saga profesně zklamala, ale lidsky se zachovala výborně.

Most - Epizoda 5 (2018) (epizoda)

Saga je sice dobrá vyšetřovatelka, ale jako lidské individuum není pro společnost žádným přínosem. Zabít nenarozené dítě poté, když ví, že muž, se kterým ho zplodila, ho chce vychovávat, považuji za trestuhodné. Dokonce ani vraždu člověka nepovažuji za tak vážný čin jako to, co Saga provedla. Její uvažování (pokud se to tak dá nazvat) v soukromém životě je na úrovni čtyřletých děcek, a to jim možná křivdím.

Králův dar (2009)

Tohle mě nebavilo, ale věřím tomu, že jako malému capartovi by se mi to zajisté líbilo.

Santa je pořád úchyl (2016)

Splnil se mi můj celoživotní sen. Viděl jsem holou tlustou prdel Thurmana Mermana.

Carrie (1976)

Příšerně nudí, scény se zbytečně protahují. Nečetl jsem jedinou knihu od Stephena Kinga, ale po zhlédnutí každého filmu podle jeho předlohy mám pocit, že mi odumřel kus mozku.

Most - Epizoda 3 (2015) (epizoda)

To je poprvé, co jsem viděl těhuli s koulema. A má je větší než on.

Most - Epizoda 1 (2015) (epizoda)

Pominu-li některé až téměř hororové sekvence, tak zatím nejvíce vtipných hlášek. Řeknu vám, že Saga mi svými perlami tak trochu připomínala Terminátora. Jo a ještě něco. Je čím dál tím víc frackovitější. Ještě chvíli bude pokračovat a dožene i mého prcka.

Most - Epizoda 10 (2013) (epizoda)

Panenko skákavá, říkám si, jestli mám vůbec začít sledovat třetí řadu, když jsem se v tomto finále dozvěděl, že jedna z hlavních postav přišla úplně o všechno, a přesto ji scénáristé nechali žít, i když se zřejmě v žádné další sérii neobjeví. Tenhle díl mě spíš utvrdil v tom, že je lepší páchat zlo a být spokojený, než být slušňácký a mít v životě hovno.