• Rodinný

Most - Epizoda 5 (2013) (epizoda)

Saga je double autistka a konečně jí to někdo natřel. Sice pozdě, ale přece. Její kolega mi mluvil z duše, že společnost asi potřebuje takové policisty bez emocí, v podstatě jako roboty. Jenomže ona je taková i v soukromém životě. Martinova dcerka se jí zeptala, jestli ji má ráda a dočkala se odpovědi, že neví, že ji ještě dostatečně nezná. Taková odpověď malé holce je dostatečně zvláštní. Pravdomluvnost za každou cenu se vždy nevyplácí. Chlapi, když vaše partnerka byla v jináči a přibrala dvacet třicet kilo a zeptala se vás, jestli jí to stále sluší, kdo z vás se odvážil odpovědět: "No, víš, zlato, nerad ti to říkám, ale vypadáš jako velryba, tak snad se po porodu pustíš do cvičení a tu svou tlustou prdel budeš mít opět jako dvě broskve."

Most - Epizoda 3 (2013) (epizoda)

Ach jo, druhá řada je slabá, slabá, slabá.

Most - Epizoda 1 (2013) (epizoda)

Přímočará autistická Saga a prošedivělý tatík Martin opět v akci.

Most - Epizoda 7 (2011) (epizoda)

V tomto díle se objevila postava jménem Sebastian Sanstrod. Jakmile promluvil, bylo mi to jasné. Prošedivělý, štíhlý pán. Myslím, že od filmařů nebylo prozíravé, když si mysleli, že diváci jsou hluší a nepoznají stejný hlas vraha a Sebastiana. To už pak není detektivka, když to divákům servírují na zlatém podnose. No, ale třeba se mýlím. Třeba je vrahem někdo jiný. Třeba jen já špatně slyším.

Most - Epizoda 6 (2011) (epizoda)

Mám pocit, že autismus Sagy se zhoršuje.

Most - Epizoda 5 (2011) (epizoda)

Martin je fakt divnej, když dokáže podvést svou sexy manželku a skočit do postele s ježibabou. Nám chlapům udělal ostudu.

Most - Epizoda 4 (2011) (epizoda)

Je to čím dál tím lepší. Po zhlédnutí prvního dílu jsem nečekal, že mě tenhle seriál může chytit za šourek.

Most - Epizoda 2 (2011) (epizoda)

Tentokrát to bylo o chlup lepší. Pomalu si zvykám na tu autistickou vyšetřovatelku. V tomto díle mě nejvíce iritovala ježibaba, která chtěla srdce dobrovolného dárce orgánů v kómatu pro svého umírajícího starožitného manžela. Kdybych byl na místě otce toho dárce orgánů, tak poté, co by nakráčela do pokoje s tím svým arogantním ksichtem, hnal bych ji koštětem.

Most - Epizoda 1 (2011) (epizoda)

Omylem jsem si stáhl tento seriál. Musím říct, že seveřané neumějí dělat skvělé kriminálky. Dost mě překvapuje vysoké hodnocení. No nic. Ještě dodám, že ta blondýna mi pije krev. Mluví jako nějaká autistka.