• Rodinný

Psychiatr - Psychopathia Sexualis (2018) (epizoda)

V 19. století se lidé trpící duševní chorobou domnívali, že jim byla zcizena jejich přirozenost. Odborníkům, kteří je studovali, se říkalo psychiatři.

Psychiatr - Many Sainted Men (2018) (epizoda)

Psychiatr - Ascension (2018) (epizoda)

Psychiatr - Hildebrandt's Starling (2018) (epizoda)

Prckové (2009)

No jo, hlavní prcek Jimmy Bennett, to je ten kluk, který hrál toho chudáka ve filmu Srdce je zrádná děvka. To jsem byl na sebe pyšný, že se mi podařilo správně zařadit známý ksicht. Když jsem se však podíval na jeho filmografii, zjistil jsem, že hrál i ve filmu 3:15 zemřeš, ale to jsem si během Shorts bohužel neuvědomil, tudíž má pověstná skvělá paměť na herecká jména a tváře zůstala v mém mládí, které jsem prožíval zhruba do 29 let. Dále už to je jenom horší a horší.

Dětské tváře (1925) odpad!

Sorry, ale nedokázal jsem dokoukat. Němý film není můj šálek čaje. Očekával jsem, že mě to alespoň něčím zaujme, ale bohužel se tak nestalo. A ono to má skoro dvě hodiny! No, ty vole! Viděl jsem třetinu, což považuji za úspěch. Omlouvám se všem, kterým se to líbí. Sorry jako!

Der Kopf des Mohren (1995)

Tohle není horor, ale při troše fantazie drama, místy thriller. Jsem rád, že díky mému hodnocení to ze 71% spadlo na 68%, avšak i tak je to víc než dost. Možná, že kdyby se režie ujal sám Haneke, nebylo by to tak nudné a vlažné.

Sedmý syn (2014)

Sedíte v čele krásně vyzdobeného jídelního stolu a oni vám naservírují hovno na zlatém podnosu. Hovado si pochutná, my ostatní si vezmeme ten podnos.

Child Eater (2016)

Hororová konvulze s hororovou atmosférou bez atmosféry. Scény, kde se má divák bát, působí naprosto nedůvěryhodně. Dokonce jsem tvůrce začal podezřívat, že si z toho dělají prdel. Jsem milovníkem hororu, ale tento výtvor je jedno velké zklamání, a přitom by se z toho dalo vyždímat mnohem více.

Božské děti (1997)

Krásný snímek o ztracených čurácích a sourozenecké soudržnosti.