• Rodinný

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Ty vole, já slyšel během filmu někoho plakat. Nakonec jsem zjistil, že to byli diváci. Uff.

Mezi námi děvčaty (2003)

Dlouho jsem neviděl tak výbornou komedii a soundtrack je též boží.

Poslední rodina (2016)

Zdrcující nuda. Všichni, kdo dali tři a více hvězdiček by měli zajít k psychiatrovi a nechat se řádně vyšetřit. Na začátek postačí prášky, v případě, že nepomohou, doporučuji terapii.

Svatá hora (1973) odpad!

Odpad jak vyši(nu)tý!

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Cizí kluk (2009) (epizoda)

Smutnej příběh. Kluk je docela blbej, když vleze do kvartýru cizího člověka. Dědula mu taky mohl vsypat do čaje prášky na spaní a kluk si pak nemusel měsíc sednout. Naštěstí má děda dobré srdce, ale rozumu taky moc nepobral. Mohlo ho napadnout, že když kluk údajně nikomu neschází, že je z děcáku. Tyhle děti holdují alkoholu, lžou, kradou a dělají všelijaké lotroviny. Kevinovi alias Ondrovi čouhají z očí lumpárny. Já bych ho nevzal do bytu, i kdyby bylo venku třicet stupňů pod nulou. Leda bych ho přikurtoval k topení, aby mi nezdrhnul s něčím cenným. Hraje ho Adam Mišík. Přiznám se, že jsem to zjistil až z titulků.

Martinovo tajemství (1993) (TV film) odpad!

Vymývání dětských mozečků na český způsob. To není vlk, ale pes. Oni asi nepočítají s tím, že s dětmi se na film díváme i my rodičové a poznáme rozdíl mezi psem a vlkem.

Ready Player One: Hra začíná (2018) odpad!

Nejsem jediný, kdo nedokoukal. Jedna z největších píčovin. Viděl jsem zhruba půl hodiny. Můj čas je drahocenný a nebudu s ním plýtvat na něčem, co není ani film. Je to jen ubohá parodie.

Psychiatr - Castle in the Sky (2018) (epizoda)

V 19. století se lidé trpící duševní chorobou domnívali, že jim byla zcizena jejich přirozenost. Odborníkům, kteří je studovali, se říkalo psychiatři.

Psychiatr - Requiem (2018) (epizoda)