• Rodinný

(Ne)obyčejný kluk (2017)

Skuteční přátelé se nehledají snadno. Kdo dal odpad!, nechť si nafackuje!

Americký zločin (2007)

82 %? Jste spadli z višně, ne?! Takhle odfláknutý film jsem dlouho neviděl. Ani jedna z postav nevyvolává žádné emoce. Očividně jste viděli úplně něco jiného než já. Scénář není špatný, ale samotné zpracování na filmové plátno je nemastné neslané.

Rodinná oslava (1998)

Takhle to dopadne, když do ruky vezme kameru maník s Parkinsonovou chorobou a snímá chovance ze cvokhausu a pasťáku. Nebýt několika fertilních scén, které udělají filmový průměr dvě hvězdy, bylo by to na odpad!

Jezero smrti (2008)

Prej "banda dvanáctiletých smradů". Chtělo by to pořídit si dioptrické brýle.

Běž, chlapče, běž (2013)

Silně emotivní příběh, který není určený pro většinu z vás. Pochopí ho pouze ten, který se nestydí vyjádřit, že někoho považuje za přítele. Doporučuji ho pouze lidem se srdcem na správném místě.

Tajemství loňského léta 2: Rok poté (1998)

Nestravitelné postavy, fádní příběh, podnormální syžet. Jestli se někdo z vás domnívá, že pokračování vzniká z důvodu překonání jedničky, tak je padlý na hlavu. Dvojky se točí jenom proto, aby inkasovaly velký prachy z úspěchu prvního dílu. Jedinou výjimkou je Terminátor.

Tábor zombí (2013) (TV film)

Absolutně nechápu tak nízké hodnocení. K dobru je pouze to, že díky mému hodnocení to skočilo z 28 na 30%.

Světýlka z blat (1992) (TV film) odpad!

Tak strašnou pohádku jsem doposud neviděl. Pusťte ji svým dětem a naserou vám na hlavu.

Psychiatr - These Bloody Thoughts (2018) (epizoda)

V 19. století se lidé trpící duševní chorobou domnívali, že jim byla zcizena jejich přirozenost. Odborníkům, kteří je studovali, se říkalo psychiatři.

Schůzka s cizincem (1995)

Gratuluji sám sobě, že jsem přišel na to, kdo za tím vším je.