Firewall (2006)

Docela svižně mi to uteklo a nijak jsem se nenudila. A ten konec, jak se Ford vypořádá s těma záporákama byl teda opravdu nečekanej, to bych do něj neřekla že se dokáže na starý kolena takhle ohánět :-).

Hartova válka (2002)

Viděno 26.9.2010, můj 1000 ohodnocenej film. Tenhle komentář je psanej hned po zkokuknutí filmu, takže možná nebude dost objektivní, nenechám si to proležet v hlavě přes noc. Pro někoho zdlouhavá věc na dvě hvězdičky. Pro mně solidní válečné drama, co se sice trošku pomalu rozjíždí ale zato to vynahradí konec. Od chvíle kdy Hart objeví v divadle to co objeví, mi napětí skoro nedovolilo dýchat, při závěru soudního procesu jsem nedýchala snad vůbec. Konec filmu jsem tak trošku čekala, bohužel jsem věděla co se s jednou konkrétní postavou stane. Což ale neubírá mýmu hodnocení. Ale uznávám že kdyby ve filmu nebylo takové kombo jako je Willis-Farrel tak by bylo hodnocení možná trošku menší. Celkově 90% s ohledem na to, že je to pro mně čerstvej filmovej zážitek, až se na to kouknu někdy znova, možná hodnocení změním.

Muž od Sněžné řeky (1982)

Doby kdy jsem byla paf z koníčků jsou dávno pryč, dokonce asi i ta videokazeta která se mi ve videu protáčela opravdu často. Ale i po těch letech mně ten film přimrazil do křesla, je naprosto úžasně atmosferickej, doprovází ho skvělá hudba s nezapomenutelným ústřerním motivem. A scéna kdy Tom Burlinson sbíhá s koněm z toho srázu je prostě majestátní. No můj nejoblíbenější westernovej film.

Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Seriál na odreagování, nic náročnýho. Jako malá holka jsem nesměla zmeškat ani jeden díl a i teď se ráda podívám :-).

Divoká krása (2007)

Incestní praktiky téhle nechutné matky a jejího asi "gay" syna mně přesvědčily že koukat se na tento film byla pro mně jedna velká chyba.

Drtivý dopad (1998)

Jeden z mála filmů kterej znám prakticky nazpaměť. Těžko ho srovnávat s Armageddonem, ikdyž mají tyhle filmy hodně společných prvků. Tohle je spíš drama.. Armageddon super popcorňák se skvělým Brucem Willisem. U tohodle filmu mně vždycky na konci mrazí, průlet komety atmosférou, vzdouvání moře a postupný zalejvání pobřeží ukázkovou tsunami je prostě nádhera. Pro mně špička mezi katastrofickýma filmama, spolčně s Armageddonem, Dnem po té a 2012. No mám velikou slabost pro tenhle žánr.

Lampasy (1981)

Bill Murray mi v žádným filmu nepřišel nějak extra zábavnej, tohle není výjímka :-(.

Smrt jí sluší (1992)

Konečně, po spoustě různých pokusů vidět tenhle film se mi to podařilo. Už jsem si začínala myslet že je v něm něco co mi prostě není souzeno vidět. Po pravdě, měla jsem podezření že onen prvek co bych neměla vidět je Brucova šílená přehazovačka na začátku filmu a neméně šílenej knírek během celýho filmu.. :-D. Naštěstí film je docela příjemná černá komedie u které jsem se nenudila. Jsem ráda že si můžu odškrtnout ze seznamu tuhle už asi tak trochu klasiku :-).