• Krátkometrážní

Lest lasiček (2019)

Pomalejší rozjezd, film je zezačátku dost bolestínsky senilní, ale dejte mu šanci, překvapí.

Pravda a spravedlnost (2019)

Stopáž je teda extra dlouhá, ale příběhu by zkrácení asi uškodilo. Nádherná výprava, úžasná kamera.

V zajetí (2020)

Napřed dobrý, pak to trošku ztrácí dech, ale film je naštěstí krátký. Nepříliš strhující pro někoho, kdo je obeznámen s historií kolem Gypsy Rose a Dee Dee Blanchardových.

Anna (2019)

Úlet, během celého filmu mi drásaly nervy chyby ve scénáři počínaje rekvizitami (jako použití mobilů, které v té době nebyly, záběry na "moskevské" bulváry plné nových aut, jednu starou ladu s poznávačkou DDR nebo turisty na trhu oblečené moderně, natožpak vybírání si pomerančů v supermarketu v roce 1985 jakože WTF), nelogičností jednání jednotlivých aktérů pokračuje (pojď, schováme se do šatníku s průhledy, tady nás nebude slyšet), po absolutní katastrofu v předstírání ruského přízvuku. Jediné vysvětlení pro mě je, že herci si vždy přečetli jen kousek scénáře a nebo že byli všichni na tripu

Saulův syn (2015)

Strhující kamera, věčněv zádech hlavní postavy.

Tenet (2020)

Ohromující

Učitel - Série 2 (2017) (série)

Druhá série mi přišla mnohem lepší hlavně kvůli většímu počtu postav, kterým bylo vidět pod ruce.

Usagi Drop (2011)

Scéna, kde děti pláčí nad hrobem, je opravdu silná.