• Krátkometrážní

Cuerpo de élite (2016)

Komedie o elitním útvaru sestaveném z blbečků, jejichž úkolem je nesplnit důležitou misi, ale jsou to odhodlaní blbečci, takže se to samozřejmě zvrhne. Film představuje jednotlivé policejní, vojenské a bezpečnostní složky, které ve Španělsku najdeme, od drsného baskického buzíka po ne tak úplně pravého legionáře.

Moje velká noc (2015)

Další z Iglesiasových “únikovek”, kde jde o přežití, v tomhle případě však s nižším počtem obětí. Podíváme se do zákulisí nahrávání silvestrovské televizní show, která je od počátku odsouzena ke katastrofě.

Lajko - Cikán ve vesmíru (2018)

Jaký je rozdíl mezu mexickým a kubánským doutníkem? Ten kubánský vyrobili komunisti!

Rozhovory o jedný vysoký holce (2018)

Jednostranný náhled do světa mladých leseb v Rumunsku. Že sledujeme víceméně pouze dění v bytě hlavní hrdinky a obrazovky dvou počítačů jsem si překvapivě uvědomila až v samém závěru filmu. Snímek je komorní výpovědí o neschopnosti žít dřív tak samozřejmým nezávazným životem “venku”, mimo hájemství internetu a konejšivé stěny bytu.

Pepek (2017)

Super hudba

Aniara (2018)

Fascinující švédská pohádka o umírněné a poslušné stádovosti tisíců navzdory katastrofickému scénáři. Detaily a vysvětlováním co a jak a proč se nikdo neobtěžuje, divák si musí pozadí domyslet sám. Hypnotizující hudba.

Hector (1987)

Bláznivá komedie o sirotkovi, který strávil 35 let v sirotčinci, než si ho konečně přišel vyzvednout strýček pekař. Klasický Urbanus a jeho jedinečný humor.

Soof (2013)

Úžasný výběr hudby!

The Public (2018)

Banda bezdomovců se rozhodne vypořádat se s mrazivým počasím poklidnou okupací veřejné knihovny. Překvapivě dobře obsazený snímek, který si zrežíroval, zprodukoval a odehrál Emilio Estevez.