• Krátkometrážní

Kyselé Vánoce (2015)

Super náhled do švédských vánočních tradic a moderní a tolerantní multikulti společnosti, která není až zas tak otevřená, jak by si jeden mohl myslet.

Jsme v tom (2016)

Proces umělého oplodnění by byl o to méně frustrující, kdyby se milá Alina chovala tak, jak jí určitě všichni doktoři řekli. Minimálně uvěřitelný příběh, zvlášť pokud se na to dívá někdo, kdo má s tímhle tématem vlastní zkušenosti. Příběh ani zpracování jinak nevybočují z řady nenáročných španělských komedií tohohle desetiletí. Co z filmu vyčnívá, je jednoznačně scéna s posunkováním Franova kamaráda :).

Jeden den v Německu (2015)

Trošku zaujaté, dokument o Británii ze stejné série byl obsáhlejší a barvitější.

Jimmy P. (2013)

Film jsem rozkoukala bez nejmenšího tušení, o jaké téma a žánr půjde a dlouho jsem čekala, co se z toho vlastně vyklube. Nemastný neslaný příběh podle skutečných událostí, hm. Postava psychoanalysty byla málo propracovaná, scény z jeho osobního (partnerského) života mi přišly zbytečné, měli mu dát větší prostor.

Cesta (2009)

Byla to trošku nuda, ale palečky jsem si naštěstí neukousala

Don Jon (2013)

Hezky si to Pepik napsal a zrežíroval

La chispa de la vida (2011)

Alex de la Iglesia ve své obvyklém rozpoložení, obvyklá otázka přežití, ale tentokrát jen jednoho jedince.

Tabula rasa (2017) (seriál)

Wow, tak tohle byla solidní jízda.