Cestománie (1999) (seriál)

Super cestopisný pořad. Zeměpis mě vždy bavil a tenhle seriál byl pro mě modlou. Škoda jen, že už se nevysíla, myslím ze pořád je co objevovat a ukazovat ostatním. 100% mezi cestopisnými pořady.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Kreslený serial...jasne no, ale ta mluva :-D Jako Simpsnovi si berou na paškál hodně známych osobnosti a hlavně kanaďany :) Seriál s oroginálni animací kterou by sesmolil i nějaký "nadaný" žák 1. stupně ZŠ. Ale pravě timto je tenhle seriál charakteristický. V letech svého uvedení ne české obrazovky dostal asi každého puberťáky a každy ho pře zákazy rodiču chtěl vidět. Člověk se až podiví, co všechnou můžou osmiletí kluci ve svém mládi řešit. Každý díl je originální. Ještě že tvůrci nechali Kenyho přežívat i do dalšich epizod než jen, původně, do jedne - první... :) Kenyho smrt je koření každé epizody.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Jde o to, že tohle není SG - 1! Takže bych nerad srovnával. Postavy z původní SG se zde párkrat objeví a vždy jsem za to rád... Ale samotný seriál by se měl hodnotit samostatně. Začátek mi přišel divný, člověk je zvyklý na jiné postavy, jiný humor. Ale postupem času jsem si tuhle partu oblíbil a vtipné scény s dr. McCayem jsou vždycky uzemňující. Zlí mimozemšťani v podobě Wraitu taky ujdou, a není důvod se bát o nedostatek akčních dílu plných přestřelek. Hodně různych světů je taky ku prospěchu. Prostě další sci-fi seriál, který stojí za to.

Ztraceni (2004) (seriál)

Něco takového tady ještě nebylo. Ačkoliv se u nás nestal hitem jako jinde na světě určite má tenhle seriál mnoho a mnoho fanoušku jak u nás tak i v zahraničí. Tajemné dílo, které se odehráva na ostrově, kde se proháni lední medvědi a černý oblak kouře, který si porádi s každým nepřítelem. Všudypřítomné odkazy organizace Dharma a vzrůstajíci strach z tajemných "druhých" . Kdo jsou, jak se tady dostali, co po nas chtějí... Trosečníci si tyto otázky musí klast neustále. Pro mě jakoby seriál ztratil šťávu a určitě by se dal zmaknout i v kratši verzi ale komerce je komerce... I přesto promyšlený a originální námět.

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Akční animovaný seriál, který mě lákal svými bojovými scénkami. Nejvíc naštaný jsem byl, když jsem dostal zaracha na tv a v ní zrovna běžely želvy.. Kde jsou ty doby. Uvítal bych reprízování.

Arabela (1980) (seriál)

Nej pohádková sága, kterou se kdy podařilo natočit. Snad každý Arabelu ve svém mládí sledoval a i teď by se na ni kdokoliv z nás tady podíval. Zkrátka seriál, na který se nezapomína a který zaujme svou originalitou, triky, výpravou a hereckými esy.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Utěk z vězení se stal fenoménem. Výborný námět, strhujíci příběh protkán řadou nečekaných komplikací na cestě za svobodou. Neviděl jsem všechny série ale i to co sem viděl mě pohltilo a s očekávaním jsem čekal na další díl. Člověk dopředu neví, co si na něj tvůrci přichystají a čím ho překvapí. Wentworth Miller jako postava, která je pro každého, ve své podstatě, tajemná a z rukou sype jeden trumf za druhým. Propracované dílo, na které je radost pohledět a vydržet s nápětím až do konce.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Asi nejlepší český seriál. Klasika mezi klasikami. Seriál, který by měl znát a vidět snad každý. Výborné zpracování literární předlohy. Seriál plný kultovních scén a hlášek. Dětští herci parádni, a dospěli zdařile sekundují. "Mařeno, řekni ř! - Nezeknu, vy byste se mi zechtali" :-D

Přátelé (1994) (seriál)

Óooo díky ti Česká talevize, že jsi do naších krajin přivedla tento seriál!Někomu příjde, že první díly byly ty nejlepší...Já bych řekl, že ne... Až postupem času seriál gradoval a stal se kultovním pro tolik fanoušku po celém světě. Káždá epizoda našlapaná po okraj skvělými scénami a skvělým humorem.

Dr. House (2004) (seriál)

Co dodát...jako by se Hugh Laurie narodil a byl na tomhle světě jen pro tuhle roli. Jeho charizma a osobitý humor hýbe celým seriálem. Není díl, kde by nevyplodil hlášku přesně šitou na danou situaci. Navíc se v seriálu objevuje plno známych, viceméně serialových, herců a pěkných slečen ;) Hudba použita v seriálu je taky super, vetšinou songy, neokoukane a příhodně sedíci k dané situaci. Záběry z operaci, popř. "co se v tom těle děje" jsou jen plusem a seriál tak dělaji atraktivnějším.