Smrtonosná past 4.0 (2007)

Z tolikero pokračování, kterých se filmový svět dočkal, patři tohle ke špičce. John McClane pořád stejný švihák jako před léty. Hlášky sice ubyly, ale pořád je to ten samý polda na kterého jsme všichni zvyklí. Film samotný je skvělé adrenalinově natočený a scény se všemi moderními vymoženostmi, honičky, vrtulníky, prostě včechno je na velmi vysoké úrovni.

Divočáci (2007)

Odvázaná a svižná komedie. Film, ve kterém vedle sebe nastoupi takové herecké osobnosti asi nemůže zklamat. Navíc námět na jedničku o starnoucích chlápcich a jejích cestě nepříč USA... Sen asi mnoha chlapu, který si tihle filmoví hrdinové splnili a pořádně si ho užili.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Spolek Beta - nejlepší na filmu je novačkovský rituál. Scény z příjmacích úkolu jsou super, ale opět, film staví na jedné věci, která prostě cely snímek neutáhne. Kočky hot! :-D

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Jo, jak je ten Stiflerovic klan rozrostlý... Jsou po cele Americe a díky tomu, může vznikat nové a nové pokračování prciček. Opět se budu opakovat. Holky prostě krásné. Ale samotný film se propadl o další stupínek níž. Alkoholové pařby a fekal scény jsou tu hojně zastoupeny. Původní snaha herců si vrznout je zastíněna.

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Po našlapané původní trilogii se na nás vysypalo tohle. Nemyslím, že jde o zas až tak špatný film. Snímek staví na nových hercích. Holky jsou nove a v pohodě, kluci už nejsou tak "crazy" jako kdysi. Nesmí chybět Jimův otec, který jako jediný prošel všemi díly American pie. Jiné prostředí dálo prostor novým nápadum a celkem to ušlo. Soundtrack v pohodě. Celkově průměrný 50% film.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Osobně bych řekl, že se jde o nej film z původní prcičkovské trilogie. Ať Stifler řekne sebemenši kravinu dycky stojí za to a celému filmu dodáva šťávu. Když se zamyslím, tak celý film vlastně staví na něm a na situacích, které jsou vetšinou následkem "Stívmajstra". Super hudba ale ta je super i u předešlých dvou dílu.

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Povedené pokračování jedničky. Zdá se mi, že není tak vtipné, ale i tak to je klasika se starou bandou. Scény z baráku se dvěma lesbičkami je prostě best. Jim se taky dobře ukazuje s "flétnistkou" :-) Na to jak byvaji dvojky o ničem je tohle celkem dobře natočené pokračování. Nový přiběh ale se stejným cílem ( :-) ), legendární Stifler, pěkné holky a na závěr parádní mejdan. Léto jak by mělo být.

Prci, prci, prcičky (1999)

Po Road tripu 1. čistokrevná teenage komedy co jsem viděl. První díl odstartoval kult, který s úspěchem pokračoval do třetího dílu (následující díly už nejsou tak dobré, zvlášť bez původních herců...). Abych viděl tenhle film, tak jsem se kdysi vybodnul na trénink a kecal mamce, že jdu ke kámošovi na pc. Jo, tak jsme my mladí a neznalí byli tehdy nažhavení :-) Dílko prošpikované "hot girls" , skvělými scénami a nezapomenutelnými hláškami. Tenhle film zůstane na dlouho jedničkou ve svém oboru.

Strážci vesmíru (1993) (seriál) odpad!

Pry morfujeme...ja z tohohle počinu asi taky zmorfuju...nehorázná kravina!

Power Rangers Wild Force (2002) (seriál) odpad!

MORFUJEM!! - no to mě poser :-D Ostuda sci-fi tvorby. Banda středoškolských kašparu si hraje na vesmírné kašpary. Co je moc to je moc... No a banda formeláku dobři amatéři :-D