Vánoční prázdniny (1989)

S původním českým dabingem je to neskutečná prča..ten nový už nestojí za nic (zakázat Novu!!! :) )

Hamouni (1994)

Po několikerém shlédnutí musím přidat..kolik lidí, tolik různých charakterů..a přitom je všechny znáte ze svého okolí :))

Deset kánoí (2006)

Postupným otevíráním a zavíráním krabiček v sobě se rozvíjí jednoduchý příběh, složitě natočený, ale vypravěčem dobře vysvětlený, pomocí obrazu každá krabička od jiné oddělena...film, u kterého jsem se výborně bavil, např. když domorodci přemýšlí, co se mohlo stát, postupně naslouchají jeden druhému a vymýšlí různý scénáře :) ...chytlavě a vtipně napsáno a natočeno!

Cesta kolem světa za 80 dní (2004) odpad!

Typická ukázka toho, jak dokážou Amíci pohřbít výborný příběh. Ostuda obsadit do klasického příběhu Julese G. Vernea herce typu Jackie Chan!!! Režisér asi trpí zatměním mysli a měl by s tím začít něco dělat. Tohle nemá s Verneovkou vůbec nic společného, byla to ubohost! HANBA!!! Ještěže se toho spisovatel nedožil...

Sedm let v Tibetu (1997)

Free Tibet !!! Bezvadnej film, nechápu, jak se u něj někdo mohl nudit!

Lola běží o život (1998)

Vynikající Franka Potente ve filmu, který vás nenechá vydechnout..Tom Tykwer vždycky nachází způsob, jak diváka zaujmout. Jeden příběh, třikrát různě se rozvíjející...i malý detail může ovlivnit náš osud, a vlastně nejen náš.

Faunův labyrint (2006)

Tohle fantasy jsem si pořádně užil..rozhodně to není film pro děti, ani by ho nepochopili, nehledě na pár brutálních scén..napodruhé ještě lepší než napoprvé, to totiž teprve dojde divákovi začátek..

Umřít (nebo ne) (2000)

To už je tak strašně dlouho, co jsem to viděl.. ale dodnes si to perfektně pamatuju. Tak, jak to má u těch správných 5* filmů být!!! A tohle je jeden z těch pokladů..

Pokémon (1997) (seriál) odpad!

Nepochopitelné, že si dokážou sami Japonci pošlapat takové umění jakým je manga..