Hlavně nezávazně (2011)

Nechápu proč někdo takové filmy pořád točí, nicméně Natálka byla jako vždy rozkošná, Kutcher mě zklamal, jeho výkon byl fakt otřesný. Jinak jsem se občas i zasmála, ale bohatě stačilo vidět jednou.

Králičí nora (2010)

Nevím, jestli je ten film víc tragický námětem nebo zpracováním :D Koukala sem na něho po půl hodině a bohatě mi to stačilo...65%

Hon na čarodějnice (2011)

Skvělý film, ke kterému bych neměla žadné výčitky...Bohužel, ten konec..Zbytečně přitažený za vlasy, připomínalo to nějakou bitku z Van Helsinga. Jinak po celou dobu si film držel své tempo, byl atmosferický, čarodějnice byla dokonale ztvárněna a hudba se mi taky moc líbila. Nebýt toho konce, dávám čistých 5*. 90%

A Marine Story (2010)

Další z řad lesbických filmů, bohužel těch horších. Myslela jsem, že se nedočkám konce, příběh se hrozně táhl, bohužel nebyl ani nijak extra zajímavý, a to trailer vypadal dobře. 50%

Rango (2011)

Vynikající wester animák, na který jsem se kvůli dokonalému traileru těšila snad půl roku. Bohužel film samotný mě trochu zklamal svými nudnějšími chvilkami a epizodováním, které filmu trochu ubraly na kvalitě (taky si myslím, že mi to trochu zkazil ten český dabing). Jinak mě atmosféra divokého západu absolutně uspokojila, hudba byla úžasná a animace až epická...EDIT: Po roku viděno v kině znovu a neztrácí to na kvalitě.

Země mrtvých (2005)

Béčkový zombie horor. Nevím, čeho se snažil dosáhnout, ale na pecku typu Úsvit mrtvých neměl ani za Boha.

Správci osudu (2011)

Čekala jsem průměrný 4* film, na který jsem šla do kina jenom kvůli Emily Blunt, ale dostala jsem mnohem víc. Dynamický příběh, u kterého nebyla minuta, při níž bych znuděně poslouchala lidi v zadních řadách. Chemie mezi Em a Damonem mě okouzlila, v životě bych neřekla, že jim to spolu bude tak pasovat. Po celou dobu trvání jsem se usmívala, smála vtipným hláškám a doufala, že se tento film nevyhne normálu a bude mít hezký happy-end. Zkráceně mě Správci dostali na plné čáře a já už se nemůžu dočkat, až si je vychutnám i doma. Pro mě absolutně ideální romantické sci-fi. 95%

Skins (2007) (seriál)

Skvělý teen seriál, který si mě pořádně dostal až od 3. série, tudíž s druhou generací. Pro mě byla více zajímavější, herci mi byli sympatičtější, příběh byl celkově poutavější a ikdyž mě tam někteří dotyční hrozně štvali, postupem času jsem si je zamilovala. Co se mi ale na celém seriálu líbí nejvíc je Emily s Naomi, škoda té 4. série. 5. série zase ubrala na plynu, herci jsou mi tam opět nesympatičtí, což ale pěkně nahradila 6. série, ta byla slušná.. Celkově tedy těch 5* je vlastně jen pro druhou generaci. 1. série - 8/10; 2. série - 8/10; 3. série - 10/10; 4. série - 10/10; 5.série - 6/10, 6. série - 8/10

Ať vejde ten pravý (2010)

Oproti mému velmi oblíbenému Ať vejde ten pravý, nemá cenu koukat na tuhle americkou slátaninu. Atmosféra žádná, Chloe Moretz mi do role původní "Eli" vůbec nesedla, taktéž ani ten malý smrádek z Cesty..Osobně tento film považuju za absolutně zbytečný a nepovedený..PS: Mám se připravit na to, že někdo to natočí ještě po třetí?..40%