Pat a Mat (1979) (seriál)

Já už sem na ně prostě alergická..

Hannibal (2001)

Slabší než první díl, ale Julianne mi byla sympatičtější a Hopkins taktéž, takže je to sporné hodnocení..

Partička (2009) (pořad)

Na pobavení dobré, úžasná Peťa Polnišová, no co víc bych si mohla přát... :)

Eurotrip (2004)

Když mě je prostě líto těm filmům dávat méně než 3* :D Obyčejná teenagrovská komedie, nic víc, nic míň :)

Saw 3D (2010)

"V ději se ale budou dobře orientovat i diváci, kteří neviděli předchozí filmy,“...Producenti Vám občas naslibují i věci, které nejsou pravda, ale což o to...3D v tomto filmu bylo jedno z těch slabších, až na stříkající krev totální nuda, a jestli konec byl šokující či ne, to už posuďte sami. Jenom pro pořádek, fanoušek této série nejsem, ale tento díl byl jeden z těch, které mi až tak nevadily..

Sammyho dobrodružství 3D (2010)

Slabší příběh, ale jinak po všech stránkách krásný animovaný film, u kterého jsem se po celou dobu rozplývala jako malé dítě :) 3D tady bylo jedno z nejlepších, co jsem viděla..

Můj milý deníčku (2007)

Až odporně debilní film, problém je, že já se té debilitě musela už i smát :D

Planeta 51 (2009)

Pěkná komedie, ale přiznejme si to, místy trochu nudná a absolutně ohraná..Celý film spravil jen maličký robot alá "Wall-E" :)

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Svého žánru film dobrý, ale mě nějak extra nezaujal..Jediné z čeho jsem "byla udělaná" byl Josh Brolin.. :)

Slečna zamilovaná (2009)

Sandra je blázen, že bere takové role. Její plus ale je, že ona zahraje jakoukoliv roli na výbornou, tudíž ani tomuhle "odpadu" odpad dát nejde..:) Ale nezbavím se dojmu, že to trošilinku napodobovalo Bridget :)