Británie má talent (2007) (pořad)

Nemám tyhle soutěže ráda, ale v Británii asi více kladou důraz na prestiž :)

Panna nebo orel (2010)

V dnešní době je už vzácnost, narazit na pořádnou komedii..Easy A je vtipná, puberťácká komedie, plná klišé a neherců, ale strašně mě chytla..Emma roli zvládla na výbornou a já se směju pokaždé, když to vidím. :) Well done!

Zapomenutý ostrov (2008)

Strašná blbost, ale za tu Agamu, líhnutí želviček a celkově přírodu nejde hodnotit jinak :)

Počátek (2010)

Úžasný film, to ano, uznávám, ale abych ho považovala za něco tak božského, to se na mě nezlobte, ne..To už bych raději na toto místo v TOP200 zařadila radši Výměnu..

Živí mrtví (2010) (seriál)

Miluju zombie. Miluju představy o zombie apokalypse. 1 série byl skvost, 2. byla víceméně nudná až na pár okamžiků.. Samozřejmě jinak se to bude líbit tomu, kdo četl komix a tomu, kdo nečetl. Já se řadím mezi ty co ho četli a musím říct, že je o 100% lepší, protože každou sérií se toto dílo zhoršuje. Sedmou sérií přestávám sledovat, naprostá slátanina. 1. série - 10/10, 2. série - 9/10, 3. série - 6/10, 4. série - 7/10, 5. série - 8/10, 6. série - 5/10

Případ číslo 39 (2009)

Druhý Orphan :D Film to byl celkem dobrý, lekačky dobré, ale už probůh NE víc takových filmů...

Invictus: Neporažený (2009)

Dějiny rugby neznám, tudíž jsem ani nevěděla jak film dopadne, nicméně jsem mírně zklamána, ten pravý Eastwood by nenechal pozitivní konec :))

Kniha přežití (2010)

No můj ty Bože...Čekala jsem nějaký pořádný post-apokalyptický akčňák a místo toho jsem dostala nějakou "Druhou cestu Ježíšovu" :D Velké zklamání..Jediné, za co tento film stál byla neskutečná Mila Kunis..