Tábor tygrů (2000)

Blbý, blbý a ještě blbější. Při nejlepší vůli jsem nenašel sílu to dokoukat, jaká to byla nuda. S touhou dostat se za každou cenu z armády, bych se dokázal ztotožnit, proto alespoň ta jedna hvězda. Ale jinak úplně placatej příběh, mizerně napsaný postavy, infantilní dialogy... Dle mého soudu silně přehodnocený film, který se k Olověné vestě nedá vůbec přirovnávat.

Ctihodný občan (2009)

I přes několik těžko uvěřitelných momentů a nedotaženost některých aspektů filmu pro mne velký zážitek. Nejenom pomsta ale především snaha změnit systém. Sice je to tak trochu sci-fi, ale aspoň v tom filmu se to trochu povedlo. Po dlouhé době jsem se u nového filmu fakt bavil.

Svědek na zabití (1974) (TV film)

...uauh, co dokáže sentiment... když mi bylo 15 málem jse se u toho málem po... a teď, po 30 letech jenom žasnu, jak málo v nás dokázalo vzbudit hrůzu... to by nedokázal snad ani komunista. Laciná televizní inscenace a ono to boduje.. pekelné dialogy, prkenné herecké výkony, dobrý střih a kamera...ale asi už nikdy více...

V Brooklynu roste strom (1945)

Krásný scénář, byť na dnešní dobu trochu patetický, podtrhují skvělé herecké výkony včetně dětských rolí. Citlivý, poutavý a dojemný příběh, jaké se už dnes moc netočí. Z některých cinických komentářů mě trochu mrazí ale já doporučuji všem, kdo nemají místo srdce třeba jádro procesoru.

Pozemšťan (2007)

Z prdu kulička..., spíš koule. Hrozně příjemná záležitost, která snad nemůže nechat nikoho chladným. Také hodnocení jsou příznačně rozdílná. A já na tuto lahůdku přišel úplně náhodou a z mého okolí to nikdo nezná... Nechápu... Kdo jenom trochu rád přemítá o životě a nesmrtelnosti "chrousta"- vřele doporučuji.