Max Payne (2008)

Film, který se jmenuje Max Payne, ale má atmosféru F.E.A.R. Perfektní. Nechápu jak je možný že takovej film získá tak neschopný hodnocení ve srovnání s Pánem Prstenů, kterej Jackson oproti knihám zamerikanizoval a zdebilnil na téměř neúnosnou úroveň. Lidi nečtou, ale rádi plkají a píšou.

Já, legenda (2007)

Nebylo to špatný když sem to viděl, ale ani jeden ze dvou natočených konců mě moc nepřesvědčil...

V Bruggách (2008)

Psychická oddechovka. Člověk vypne a kouká a dí, že je to dobré.

Tropická bouře (2008)

Jak mohlo tohle dostat mín než 90%??! To je bez komentáře, všichni jste se asi zbláznili nebo já nevim.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994) odpad!

Hra na city. Hra o ničem. Hra na dobrý film. Chápu co se vám na tom líbí, ale mě tohle přijde jako naprosto ubohé. Ježíši.. Příšerné!

Zoolander (2001)

Ben Stiller je mistr. V hollywoodu neni lepšího producenta.. čehokoli.

Americká krása (1999)

Tak nevim, vždy pro mě byl ten film maestro unikum, naprosto dokonalý film o novém vnímání světa, a pak jsem se na to podíval když jsem byl mimo, a objevil jsem že ten film je až příliš americký, a příliš 'líbivý', jakoby udělaný čtyřicátníky. Ten věk volím záměrně, mám k tomu přesně své důvody (např. když lester říká: jako bych dvacet let spal; navíc se mi po celou dobu sledování zdálo, že to vypadá jako by se starší generace snažily popsat co nejreálněji tu mladou, ale bohužel na zapoměli že ji vidí svýma očima). Navíc, celým filmem se nese taková nálada, jakoby ten mladý soused co kouří byl něco jako ztělesnění anděla (rozumějte má tak působit), např když říkají: vypadá jako prodavač biblí, nebo ta záře kolem něj když odchází od těch dvou holek. Klasická namyšlená blondýna a děvka co dává všem fotografům, klasická představa téhle generace, stejně jako postava lesterovy dcery, která je tak citlivá a tajemná že si to snad scénárista vysnil v agónii. Jediný Lester působí realisticky, právě proto že je mu okolo čtyřicítky a proto se jej tvůrcům podařilo namalovat skvěle. A pak ten psychotický soused, ten vypadal tak na padesát a opět působí realisticky. Lesterovou ženou si nejsem tak jistý. Je to podbízivý film, který podává nádhernou pravdu, jež ale přechází rukami, jejichž hlavy to nikdy vlastně nezažily a nepochopily, a proto tomu schází na opravdovosti. Vždycky se mi ten film líbil, podle mě nejlepší na světě, proto pozatím ponechám 100% hodnocení, ale za poslední shlédnutí 10% za ty chvíle s růžemi a hudbu.