Na křídlech vážky (2002)

Zahraté to mohlo byť lepšie, no atmosféra sa nezaprie u toho filmu. Potešilo ma záverečnych 20 minút.

Mars útočí! (1996)

Parádna Sci-fi komédia pri ktorej som sa aj bál keď som bol menší ! Tim Burton je proste génius

Chodící mrtví (2009) odpad!

Očakaval som od toho viac. A čoho som sa dočkal? Bečkoveho hororu. Scenár je originálny, ale tým to končí. Zahraté je to mizerne. Najme zaćiatok bol nudný. A o koncu ani nehovorím aky bol stupidný. Takého hlupého policajta ako bol hlavný hrdina som nevidel ... Škoda reči PS: Keď vidim hodnotenia tu na CSFD, tak ja to svoje znižim radśej z pôvodnej 1 hviezdičky na Odpad ...

Likvidátor (1996)

V anglickej verzii je to super :)

Repo Men (2010)

No do riti, to bol koniec filmu ! Až mi bolo ľúto toho Remyho ... Originalita sa tomuto filmu nedá zaprieť.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Ako malý som tento seriál žral. S pribudajúcimi častiami ma to preślo. Tak ale takéto žanre ma priťahujú

Matrix (1999)

Niekomu muselo rupnúť v bedne, keď natočil takýto film :-) Našťastie máme aj takýchto géniov. Ako to tu už spomínali, originálny príbeh. V tej dobe, kedy to točili, až fascinujúce. Mňa dostal skôr ten príbeh ako tie efekty. Tento hit určite patri medzi moje obľúbené filmy

Skrytá identita (2006)

Týchto dvoch borcov mám rád ! Všetke filmy s takýmto obsadenim sú na jednotku. Aj keď tento film by bol aj bez nich dobrý :-)

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Jeden z najlepšich filmov a asi najlepší zo všetkých štyroch Rambov. Príbeh vtiahnutý do Barmske džungle. Len si želám, aby natoćil ešte aspoň jedného Ramba :-)