Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Dosť povedený seriál. Na zaćiatku som ho odpisoval, kedže som si myslel že je to jeden z milona seriálov. No našťastie som ho neodpisal nadobro, a pozrel nejaké časti. Jeden lepši herec ako druhý, a ktomu ten malý týpek čo im tam sprijemňuje náladu :D

Východní hry (2009)

Ja som sa v Bulharsku narodil. V hlavnom meste, v Sofii, nieje ľahké žiť. Tam každý deň na ulici zatknú dosť feťákov a predajcov drog. Skinov a feťákov je tam veľa, kedže tam žije veľa Rómov a Turkov s čím nesúhlasí veľa Bulharov. A o korupcii v politike radšej mlčím... inač toto je pekný snímok života v Sofii.

Smrti napospas (2006)

Mystická atmosféra, hrejivý koniec. Želal som si iný koniec, no čo už

Absolutní peklo (1991)

Ďalši debilný americký film, kde jeden ćlovek porazí okolo 18 vezňov. Že ich bavilo natačať takéto stupidné filmy

Robin Hood (2010)

Paráda ! Dobrý pribeh o Robinovi, ako ho nepoznáme. Navyše sexy Lady Marion (Cate Blanchett) 85 %

Dokonalý svět (2010) (seriál) odpad!

Ďalši Markizácky odpad !

Boxerka (2000)

Pribeh o ničom :-)

Trestný prapor (2004) (seriál)

Tento serial to skresľuje tu vojnu, ale keď uvidim lepši tak zmenim hodnotenie. Začína to sluśne :) Konečne nejaký dobrý mini serial na STV.

Po stopách zabijáka (2007)

Niektorým veciam v tomto filme som nechápal, ale nevadí . Najviac ma poteśila pritomnosť Dominica Purcella vo filme