Nadějná mladá žena (2020)

Nedoporučuji. Prvoplánová, nevěrohodná #MeToo slátanina. Špatné režijní vedení herců. Ve filmu snad není normální chlap, všichni jsou predátoři a bezcharakterní zrůdy. Mimořádně závažný námět si zasloužil důstojnější a především profesionální zpracování. Z uvedeného je zřejmé, že tento film bude náležitě prooskarován...

Střípky (2021)

Hvězdné obsazení - přesto rozčarování z podivného scénáře plného náznaků s nejasnými odpověďmi.

Monster Hunter (2020)

První * dávám za vytrvalou akci. Ten, kdo ještě neviděl žádný komiksový, nebo podleherní trhák, ten si to užije. Druhou za postavu lodního kuchaře v závěru. Celkově 2*

Synchronic (2019)

Po shlédnutí se nemohu zbavit pocitu promarněné příležitosti. Mohl to být mnohem zábavnější film. Tvůrcům tentokrát chyběly prachy na velkorysejší zpracování dobrého základu.

Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)

Dal jsem 4 * a teď váhám, zda jsem nepřechválil. Viděl jsem pět řad v jednom sledu a tak jsem si, zákonitě, na postavy seriálu zvykl. Objektivně hodnotím 3. řadu jako nejpovedenější. U těch dalších jsem obtížně skousával občasné nelogismy, skoky v čase a dovysvětlení s časovým odkladem. Zatím nechávám ty čtyři hvězdy, ale váhám...

Army of One (2019)

Amatérská režie a ochotnické výkony postav zhatí skoro každou akci.

Fargo - Season 4 (2020) (série)

Ve 4. sérii jsou značně akcentovány otázky rasismu, prohnilé policie, přistěhovalectví, menšin. Kupodivu to příliš nevadí a scénář to neomezuje. Necítím potřebu nutně srovnávat tuto s předchozími sériemi, bavil jsem se.

Nula nula nula (2020) (seriál)

Seriál s velmi hutným, poutavým dějem ve více rovinách. Určité výhrady mám k nečekaným návratům v čase zpět, na což si postupně ale divák zvykne. Nebýt mistrovsky vysoko nasazené žánrové laťky seriálu Narcos, zvažoval bych plný počet *.

Mistrovská úroveň (2020)

Příjemné překvapení! Žádná nuda, skvělý střih. Nevadí ani inspirace v Na hraně zítřka s Tomem Cruisem. Prostě, na to, že v hlavní roli je dvojník Leoše Mareše, opravdu zábava!

Dámský gambit (2020) (seriál)

Váhal jsem, dítě v sirotčinci mě nelákalo. Jak jsem se mýlil! Je to radost seriálek odkoukat. 90%