Greenland: Poslední úkryt (2020)

Pro tolerantního fanouška sci-fi poměrně dobře koukatelné. Davové scény a rabování možno porovnat s dnešní USA realitou. Na druhou stranu chápu, že někdo, včetně mne, těžce skousne využití neduživého spratka a jeho nesympatické matky.

V úskalí (2020)

Značně nevěrohodné manželství i příběh, ale třeba jen pro mne.

Normální lidi (2020) (seriál)

Seriál nadchne trpělivé a příslušně naladěné divačky, které nebudou řešit dějovou nejistotu a divný konec. Takové divačky a vlastně i diváci, ocení uvěřitelný herecký projev hlavních představitelů. Možná tvůrci dílo určili pouze čtenářům literární předlohy? Většinou velmi dobrý hudební doprovod.

Bimileui seob (2017) (seriál)

Docela se divím vysokému hodnocení. Seriál je rozvleklý, jména aktérů jsou pro tuzemce nezapamatovatelná, málo akce, převažuje tlachání a podivné pitvoření části herců. Snad jako sonda do exotické kultury, ovšem s otazníkem, jak objektivní ta sonda je...

Láska a příšery (2020)

Jednoduchý, až prostoduchý scénář. Film si asi docela užijí diváci ve věku okolo 14 let. Za dobře hrajícího psa přidávám jednu hvězdu na celkové 2*.

Informer (2018) (seriál)

Přeceňovaná minisérie odtržená od reality. Jen získávání informátorů (a informací) pomocí cynického vydírání odpovídá skutečnosti.

Král Staten Islandu (2020)

Dobré, občas velmi vtipné dialogy. Povedená scéna s tetováním 9 letého kluka. Poctivé 3*

Vychováni vlky (2020) (seriál)

Bylo to zábavné? Ano, většinou velmi. Tak ochotně dávám 4*

Lorn - Acid Rain (2015) (hudební videoklip)

Kdyby jen bylo hodnocení vždy tak jednoznačné! Kombinací hudební a vizuální složky vzniklo "malé" geniální dílo, ke kterému se budete vracet.

Slunovrat (2019)

I chladní seveřané dokážou být přátelští. Film plný květů, drog i sexu. Doporučuji zhlédnout před jídlem.