Hook (1991)

Žiadny iný film som v detstve nevidel ani len o polovicu menej krát ako tento. Krásna hudba, perfektný Hook, perfektný Pan a uplne najlepší Smee. Tuším si to zase pozriem :)

Californication (2007) (seriál)

Po zhliadnutí už pre mňa David Duchovny nie je Agent Mulder, ale Hank Moody. Veľmi dobrý seriál v ktorom si všetci nájdu to svoje, prečo ho budú milovať. Sex, sex, sex.....naivné ženy, sex, sex.... nádherný vzťah otca s dcérou a hlavne neutíchajúcu lásku k žene jeho života. Netrpezlivo čakám na piatu sériu .

Kokosy v pralese (1994)

Velmi podhodnotený film, ktorému veľmi uberá porovanávanie s filmom Kokosy na snehu. Ja som sa celkom slušne bavil.

Babí léto (2001)

Takto sa mi vybaví Vlastimil Bodský vždy keď, si na neho someniem. Milý a hlavne veľmi úprimný film. Smutno-veselé. Na scénu so slepcom sa nedá zabudnúť.

Poslední Mohykán (1992)

Pdľa viacerích najkrajší soundrack vôbec. V mojom top 5 je určite. Charizmatický Day- Lewis a krásná Madeleine Stowe vytvorili nezabudnutelný pár.

Střelený (1996)

Zohratá dvojica Sandler Wayans nenudí a chvíľami neskutočne rozosmeje ( scéna v chatke lásky , keď Sandler spieva Whitney Houston ). Túto scénu si niekedy pustím na youtube len tak a vždy zlepší náladu.

Dokonalý svět (1993)

Butch je jedna s mojich oblúbených postáv vôbec. Ak ma má niekedy niekto uniesť, alebo v budúcnosti moje deti, nech je to Costner :) ...(príjemná Laura Dern)

Vzpomínka na Titány (2000)

Tímový duch je niekedy viac ako najjagavejšia hviezda na športovom nebi.

Blue Valentine: Milostný příběh (2010)

Film, ktorý zobrazuje realitu veľmi presne a až zarážajúco pravdivo. Možno to vidím o hviezdičku vyššie , lebo som sa v postave ktorú hrá Ryan Gosling absolútne našiel. Smutne pekné.

Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona (2009) (TV film)

Milý a dosť motivačný film. Všetko je možné pokial sa tomu človek podriadi a nechá si poradiť a sem tam niečo riskne :)