Terapie - Série 2 (2013) (série)

Prvu seriu som miloval a druhu povazujem za este daleko lepsiu. Napriek mnohym namietkam tu medzi komentarmi mam rad pondelok, ale vzhladom na to, ze milujem emocie tak streda je bezkonkurencna u mna . :)

Argo (2012)

Po velkých očakávaniach po predošlých skúsenostiach s filmami Bena Afflecka som čakal dosť, ale to že, sa ešte prekoná som si nemyslel, Bravo.

Love (2011)

Naozaj ma prekvapil chytlavý záver, hudba dychberúca na česko-slovenské pomery niečo nové a nestáva sa mi pri našich filmoch že, ma vtiahnu do deja a a spolu somnou celá kinosála čaká ako to dopadne. 3 a pól hviezdičky ,ale za vtipnú scénu na balkóne internátov ( v ktorej som mimochodom hral :)))))) pridávam pól hviezdičky :) Kubo, Lukáš a spol. well done .

Lásce na stopě (2001)

Krajšia herečka nie je... v danom momente ani väčší sympaťák :) Aj napriek tomu že, nie som nejak extra fanušíkom tohto žánru zbožňujem Serendipity :)

Něco jako komedie (2010)

Veľké úpimné prekvapenie :))...( krásna Emma Roberts)

Muž ve stínu (2010)

Mrazivá atmosféra počas celého filmu. Typický Polanski. Herci super, plný počet bez pochybností.

Obhájce (2011)

Dlho som sa tak nebavil . McConaughey vie hrať týchto frajerov, Macy ako vždy super a Marisa Tomei ma presvedčila už v druhom filme za posledných 30 hodín . ( crazy stupid love). U mňa zaslúžených 5. Možno časom zmiernim hodnotenie, ale teraz som dopozeral :)

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Film, ktorý by obstál aj bez takého hviezdneho obsadenia, ktoré je ale musím povedať zvolené výborne. Steve Carell sa mi este nikde takto nepáčil, Julianne Moore síce starne ale, stále fajn a Ryan Gosling... ním by som sa hádam nechal zbaliť aj ja :))) Vkusné, decentné, miestami veľmi vtipné. Oblúbená postava : učiteľka v podani Marisy Tomei.

Čas probuzení (1990)

Nemôžem dôjsľ na to, ako mi tento milý úprimný film mohol ostať mimo m"jho registrovania. Tradične perfektný Robin Williams, ktorý je jedným s hercov , ktorí úsmevom rozplačú... :) A výkon Roberta De Nira netreba komentovať a musím veľmi porozmýšlať, či som videl od neho nieco obdobné.