• Pohádka

Guru (2022) (seriál)

Nebylo to špatný, ale Kotek na mě v týhle role moc přesvědčivě nepůsobil, ostatně na to, že se to mělo točit kolem guru, se tam Kotek objevil doopravdy možná dvakrát v každým díle a jinak stále stejné flashbacky.

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série)

Chtela jsem videt, o cem vlastne jsou ty vtipy, co koluji po netu, ale je to hrozna nuda, kdybych nekoukala ze zaznamu a nemohla tak pretacet, urcite bych brzo prepla program...

Matky (2021)

Tohle nějak nefunguje, podivný slepenec málo uvěřitelných situací/vztahů/osudů, kor v jedné partě kamarádek... všechny maj vlastně docela život na nic, dlouho se nic nelepší, ale v posledních 5 minutách jsou jako zázrakem všechny happy. Nicméně příjemné herecké obsazení.

#martyisdead (2019) (seriál)

... tak tohle bude ještě zajímavý :o :)

Osada (2021) (seriál)

Nebyla by druhá řada? :( Snad jen ten podivnej vztah/nevztah mlaďochů se nemusel hojně řešit snad přes 4 díly... Jinak partička suprová, budou mi chybět...

Osada - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Zatím nenadchne, ani neurazí, ale koukat budu dál, herecké obsazení je super, parta je ujetá až nereálně moc, ale docela baví (hlavně zbohatlíci ze Znojma - "Víš kolik je pruměrné měsíční příjem v Česku?" "Ne, sto tisíc?" "Hm, to možná aj míň."), a místní odpady a jednohvězdičková hodnocení jsou zbytečně přísná :D

Big Ben (1996) (seriál)

Každý díl nebyl úžasný, ale suma sumarum dávám 4*, protože je to ohromná sranda. Ta trojice (Ben, Rezi a Sabrina) je jedinečná, spousta výborných vedlejších postav (prelát, Tony,...), a co pro mě bylo zajímavý, že hodně herců se objevilo ve více epizodách, ale samozřejmě pokaždé v jiné roli (jednou jako vrah, jindy jako pozůstalý apod). Po shlédnutí všech dílů mužů říct, že se mi bude stýskat :D

Mamon - Kapitola 6: Pakt (2015) (epizoda)

SPOILER - Jestli tady někdo tuší, proč šla Stella vlastně za Marií s tou informací o posledním členovi paktu (když se do tý doby spolu nebavily/neznaly), nebo co by měl ten Zpěváček z toho, kdyby se na ten pakt přišlo (když chtěl podle všeho, aby Vlček dotáhl pátraní do konce), anebo proč zástupce ředitele galerie najednou hraje člověka, co se má starat o majetek Vlčka mladšího, ať mi to vysvětlí. Vše ostatní pecka.

Casting na lásku (2020)

První polovina sem tam sranda, druhá jak z jiný planety. Navíc to celé působilo dost amatérsky, nejsem znalec, ale tady se o herecké výkony vážně nejednalo. Každých deset minut skrývalo nějaké to cliché, které musí mít snad každý český romantický film. 1,5*