• Pohádka

Euforie - Série 1 (2019) (série)

Co to je? 83% za co? To hodnotí jen děcka ze základky? Zatím je to o ničem, pozorovat středoškoláky jak se opíjí, sjíždí a mění si partnery... Po dvou dílech mám pochyby, že budu ve sledování pokračovat. Edit: dokoukáno, smíšené pocity však zůstávají...

Absence blízkosti (2017)

Spíš 1,5*. Sledovat někoho tak nesympatickýho přes hodinu je nadliskej výkon. Buchta přes 30, co se chová jako rozmazlenej fracek a svý tříměsíční dceři nadává do krav... Síla. V tom jak moc chtěli ukázat, že nemá k dítěti vztah příšerně tlačili na pilu a dění kolem o ničem.

Místo zločinu Ostrava (2020) (seriál)

Případy byly povětšinou pofidérní, někdy i hodně překombinovaný (ty díly kde byly dvě zdánlivě nesouvisející vraždy, co se pak vždy propletly), ale vyšetřovatelé mi byli sympatičtí, a jednotlivé díly odkazují na spoustu krásných míst v okolí Ostravy, pro mě neznámých... jako reklama na Moravskoslezský kraj super :) Jen je na prd, že každý třetí komentující u jednotlivých dílů bez upozornění propálí vraha, takže doporučuju nečíst komentáře bez předchozího zhlédnutí...

Karel, já a ty (2019)

Hodně kecací, hodně filozofování, ale mně to ňák sedlo :) 3,5*

V síti (2020)

Ten humbuk kolem toho je trochu přehnaný, neukázali nic co by člověk užívající někdy internetový chat nezažil, nebo o tom alespoň neslyšel. Některé holky navíc hodně přehrávaly stydlivost a neinformovanost ohledně sexu. Nejvíc znepokojující byl uživatel Sneeky, ten by měl dostat doživotí... a pak ten Ústečák, který na to šel opravdu celkem od lesa a věřím, že jako jediný má šance fotky doopravdy vylákat. Ten, kterého odmaskovali sice měl vyznít za zázračného slušňáka, nicméně ve dvaceti si volat s dvanáctiletou taky není úplně ok.

Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (2020) (pořad)

Dala jsem po prvním dílu 2*, ale nalijme si čistého vína, ono to je spíš na 1*. Reklama kam se podíváš, v jednom díle se mluví o úvěru od KB,v dalším o mobilní aplikaci od KB... Zaprodanost totál, s původními díly to nemá nic společného, za 24 hodin nestihne téměř nic, uvaří se pár jídel na ukázku, předělají hospodu, majitel nemusí ani hnout brvou, jen pasivně čumí a kejve, v chrudimském díle jsem měla navíc pocit, že ani nemá snahu něco zlepšit, že si myslí, že je vše v pořádku tak jak je, kromě výdělku. Celé mi to připomíná Jak se staví sen, jen v hospodě a ne v bytovce... Hosté u stolu komparz, nevím jak je jinak možné, ze byli před pár týdny účastníky Prostřena... A to že se Pohlreich nevrací na místo činu taky hodně chybí. Za mě zklamání.

Druhá šance (2014)

Pane bože to bylo strašný psycho... tohle by vám Američan nenatočil. Seveřani tohle prostě umí.

Muž, který nebyl (2001)

Scenar na 5* jistych, ale nemuzu si pomoct, forma zpracovani dost nudi, coz je skoda. Zkratit o 20 minut, nevolit uspavaci tempo a bylo by to dokonale. Presto 4*, protoze ten pribeh byl proste genialne promyslenej.

Zatímco spíš (2011)

No fuj, to ale bylo řádné psycho... Takovej kokot. Tušit do čeho jdu, tak to vůbec nepouštím. Ještě, že to není celé moc reálné.