Legion - Chapter 7 (2017) (epizoda)

Tak to je psýcha jak blázen. Nechápu jak to může být napsaný žánr akční?

Hra o trůny - Spravedlnost pro královnu (2017) (epizoda)

No zatím je hlavně scénář naprosto o ničem. Začínají se kupit hlouposti a to rozhodně neprospívá. To mi jako chcete říci, že by o té pasti s Kasterliovou skálou nikdo nevěděl. Hlavně Varis ten ví všechno a vždy. Divné! A Tyrion je dost chytrý na to , aby přechytračil bratra a sestru vždyť s nimi vyběhl již dříve. Nechápu. No jak říkám scénář slabý! prostě klasické nezvládnutí mocné postavy a tak jí nesmyslně oslabují! Takže se nakonec bude matka draků snažit jen přežít? Nebo jak si to představují?No nedivil bych se už ničemu. Tyrion si vezme asi zase zbroj a sekeru a půjde bránit rozbíječku okovů.

Legion - Chapter 3 (2017) (epizoda)

Začíná to dávat trošku smysl a nevím zda v minulých dílech byla tak dobrá hudba, ale v tomto díle rozhodně je dokonale trefená. Zjišťování o schopnostech začíná gradovat a napětí rozhodně stoupá.

Legion - Chapter 2 (2017) (epizoda)

Pořád v napětí. Člověk si pořád ještě není jistý některými fakty. Avšak jsem opravdu zvědav na další díl!

Legion - Chapter 1 (2017) (epizoda)

Lehce popletené, ale po dlouhé době pilot, který vás rozhodně donutí se podívat na další díl. Už dlouho jsem takovou návnadu neviděl!

Hra o trůny - Za bouře zrozená (2017) (epizoda)

Sedm epizod a dvě jsou už celkem o ničem. No tak to bude asi celá serie zase jen o pár dílech. Je to velká škoda, protože si myslím, že látky je dost, ale tvůrci asi zlenivěli a začínají to celé uměle natahovat. No koneckonců do toho spadnou všechny seriály, které jsou založené na kontinuálním příběhu.

Preacher (2016) (seriál)

První serie mne natolik nezaujala, že s tímto seriálem končím. Většinou dávám šanci dvěma sériím, ale u tohoto seriálu udělám výjimku, fakt mne to nezaujalo. Hlavně ta zápletka je taková uměle natáhnutá.

Wonder Woman (2017)

Řekl bych, že Dianě chybí trošku velkoleposti. Což způsobuje hlavně dost velká absence vhodné hudby. Určující hudba, nástup Wonder Woman byl použit jen na přepad německé posádky v městečku a to jen krátce. Vůbec nerozumím tomu , proč nezazněl v momentě jak Diana vyleze ze zákopů a jde vstříc palbě. Hudba v tomto filmu je vůbec dosti nevýrazná a nepodkresluje příběh což je velká škoda.

Dunkerk (2017)

Christopher Nolan si opět vybral perfektní tým pro svůj film. Nemyslím jen herce, ale ta hudba a kamera vás pohltí a vtáhnou do Dunkerku. Jsem rád, že jsem byl přemluven jet do Imaxu stálo mně to 8 hodin strávených ve vlaku, ale ničeho nelituji! Nejsem si úplně jistý, zda bude mít film stejnou atmosféru v jiném kině nebo snad na DVD, ale rozhodně to zjistím. A momentálně mi to je jedno. Každopádně Dunkerk viděn v Imaxu na 70mm nám ukazuje geniálnost Nolana. Následuje pár spoilerů. Mohu říci, že jsem byl v Dunkerku, procházel jsem s vojáky po ulici, když v první scéně utíkají před střelbou. Byl jsem na pláži a cítil ten zmar a strach. Letěl jsem ve Spitfire a rozhodoval se, zda budu ještě bojovat anebo se otočím a poletím natankovat. Čekal jsem na pláži, běžel po mole s raněným a jel na válečné lodi domů. Koupal se v moři a snažil přežít střelbu v podpalubí. Cítil jsem pocity civilních hrdinů na jachtě, jak chtějí udělat maximum. Jednoduše byl jsem tam v tom filmu na tom místě v Dunkerku. To dokázal tým tohoto filmu. Myšlenka pohledů z několika perspektiv není až tak nová, avšak zpracování je nejdokonalejší co můžete vidět. Pokud někdo dokáže spojit hodinu, den a týden v jeden film takovým způsobem, že vás to neruší, že je to nenásilné a že vše do sebe dokonale zapadá a končí ve stejném okamžiku, tak je ten někdo opravdu NĚKDO!!! Nyní bych mohl psát již pouze samé superlativy.Tento opus musí vidět každý kdo má rád film! (Doporučuji v Imaxu)