Panoptikum (1981)

This used to be a funhouse, but now it's full of evil clowns.

Gothika (2003)

V tomto filmu mi nakonec ani tak zdaleka nešlo o příběh, jako o hercký výkon Halle Berry. Byla v tom opravdu skvělá. Celkově 75%.

Aenigma (1987)

Podle ostatních komentářů jsem se tohoto filmu opravdu bál. Nakonec, když jsem ho viděl, byl jsem mile překvapen. Zas taková nuda to nebyla. Musím dát 75%. Kathy skvěle Evu využila pro svou mstu a Lara Naszinsky (Eva Gordon) se mi v této roli celkem dost líbila. Normálně bych dal asi tak 55%, film si u mě hodně polepšil scénou se slimáky.

See prang (2008)

1. SMS story 50%, 2. Ujetá duchařina 40%, 3. Vodáci 70% a 4. Poslední let 80%. Druhá polovina byla poznání lepší než ta první. Třetí a čtvrtý díl sice nějak extrémě nepřekvapily, ale v porovnání s prvními díly byly podstatně lepší.

Krvavý Valentýn (2009)

Podle mě celkem dobrý a nekompromisní masakr v málem městečku. Podobnost s originálem byla minimální. Takže shrnuto - celkem zajímavé 3D béčko se spoustou brutálních vražd. 75%

Bezejmenní (1999)

Tak tento film není horror jako takový ani náhodou. Jako thriller naopak nezklamal. Příběh je velmi dobrý, postupně se před Vámi odkrývá jako skládačka. Herecké výkony taky dobré. No a režie. Jestli jste viděli film REC, tak si obrázek uděláte. Můžu jen vřele doporučit

Děti (2008)

73% kritiků v UK dalo filmu pozitivní recenzi. Musím dát také, ačkoliv příběh se mi zdál hodně nedotažený, tak vraždící děti naháněli opravdu hrůzu. Teď když vidím, že nějaké dítě bere do rukou pastelku. Radši beru nohy na ramena. 75%

Nezvaná (2009)

Byl jsem zvědavý, jak si američani poradí s remakem Tale of two sisters. Nezklamali. Naopak to na rozdíl od původní verze byla spíš taková oddechovka.

Šedovlasý pán (2007)

Byl jsem hodně zvědavý na Alberta fishe, který posloužil jako dobrá předloha už k mnoha filmům. Rozhodně mě tento snímek nezklamal. Dávám 75%.