Waterloo po česku (2002) odpad!

Ležel jsem v nemocnici, na pokoji nebyla TV, ale nějaká dobrá duše tam měla notebook a pustila tam tuto VĚC. V tu chvíli, jsem nemohl vstávat, jelikož jsem byl po operaci, ale chtělo se mi zemřít. Proč mě nenechali na sále důstojně odejít do věčných lovišť? Tento film je holé utrpení a já doufám, že ho už nikdy neuvidím.

Díra u Hanušovic (2014)

Miluji Dejvické divadlo, miluji všechny herce z tohoto filmu, ale co se stalo? Takovéto zklamání jsem u filmu snad ani ještě nezažil. Čekal jsem dokonalost, ale tohle je průser. Samozřejmě každý na to budeme mít jiný názor, ale já jsem opravdu zklamaný.

Očista: Anarchie (2014)

Dobrý nápad, během filmu jsem přemýšlel kolik lidí bych během jednoho dne mohl bezprávně 'sejmout'... To bych se uběhal, ale věřím, že by šli i po mě :o)

Všiváci (2014) odpad!

Jsem zklamaný a to šíleně moc. Nevím proč se do tohoto braku přidal Ondra Vetchý, kterého šíleně respektuji a mám ho rád. Jedno plus jsem však našel. A to Jirku Mádla, jeho vyýkon byl úžasný, škoda jen, že ten film nebyl o něm.

Poslední pevnost (2001)

Nevím, na komentáře moc nekoukejte a raději si tento film pusťte . Kdo něco podobného nezažil, tak nepochopí. Bohužel nemohu napsat nic víc, abych neměl průser, ale jen upozorňuji, že od mého návratu z ...... (nějaká vzdálená země) raději koukám na komedie a ne na válečné filmy , ale toto mi připomělo mnoho.

Podezření (1990)

Dokonalost sama. Do poslední chvíle jsem nevěděl jak to vlastně skutečně bylo.

Vražedné pochybnosti (1978)

Já nevím proč hodnotíte tu dobu, hodně z nás nebyla ještě na světě. . Není to film za několik miliónů z USA. Hlavně uvědomte si ten příběh, který je asi smyšlený a porovnejte to se současností jako jsou kruté vraždy v Praze a v Klášterci malých dívek. Jména neudávám úmylseně.

Vražda po našem (1966)

Herecký výkon pana Hrušinského byl fajn, ale já jsem ten film trochu nepobral. Kdyby to končilo už tehdy jak měli Hrušinského oběsit, tak se mi to líbí asi více. Ta dohra už byla moc, je však pravda, že tam se lidský charakter asi ukázal v plném světle a hned v několika verzích, ten úplný konec byl však totální podpásovka, bohužel.

Sráči (2011) (TV film)

Pro mě překvapení. Když vynechám herecký výkon Erbové a šílený výkon Emila Horvátha ml. , tak to bylo fajn. Pleslův výkon super a díky Bartoškovi jsem uvěřil, že někteří policisté mohou být fakt sráči. Film určitě neurazí a dá vám něco i k zamyšlení. Čtvrtou hvězdu dávám za to, že to je po dlouhé době konečně koukatelný český film.

Temný případ (2014) (seriál)

Nevím nějak moc mě to nechytlo a hlavně neumím tak dobře anglicky, takže jsem to sledoval v českém jazyce a Jakub Saic (Matthew McConaughey) mě totálně iritoval, takže možná i proto jsem si to tak neužil a to i přesto, že tento žánr mám rád.