Nahota na prodej (1993)

Tak jestli to má být parodie na americké akční filmy, tak se to povedlo, ale jelikož to bylo myšleno vážně, tak to fakt ne. Herecké výkony utrpení, akční scény utrpení a hudba? Ještě teď je mi zle. Hlavně, že se tam objeví ten velkopodnikatelský vrah Jonák.

Hra bez pravidel (1967)

Tahle kriminálka mě nadchla. Přesně takto si představuji "podsvětí" nyní. Prostě, když jdeš něco spáchat nikomu nevěř, protože tě to stejně jednou dožene. Jiří Adamíra zde byl opět noblesní. Opravdu jsem potěšen.

Opožděná vražda (1987) (TV film)

Velmi příjemná detektivka. Je vidět, že jsme dříve detektivky uměli točit a to i za málo peněz. Docela mě překvapil Langmajer, kterého moc nemusím.

Robocroc (2013) (TV film) odpad!

Co napsat? Já fakt nevím, protože mě bolel žaludek a díky tomuto filmu jsem se nádherně vyzvracel. Kdyby to bylo bráno jako komedie, tak možná, ale tohle je na mě fakt moc.

Sharknado 2 (2014) (TV film) odpad!

Tak něco takového jsem fakt nečekal. Dávám odpad, ale je pravda, že jsem se u toho odreagoval, protože mi úplně vypnul mozek a já myslel, že je to jen blbý sen. Povinně to budu pouštet dětem jako večerníček, když už je nebaví Krteček....

Identita (2003)

Co na to říct, fakt mazec.....

Hra (1997)

Kdyby bylo více jak pět hvězdiček, tak bych je dal, protože toto mě totálně pohltilo....

Bouře století (1999) (seriál)

King je king. Super film u kterého si řeknete, že po prví části musíte dokoukat vše.