Leo (2023)

Veeeeelmi milé prekvapko.

Out of Darkness (2022)

A máme tu nudnú, ukecanú chujovinu odohrávajúcu sa 45 000 pre Kristom.

Babylon (2022) odpad!

Utrpení.

Status: Naživu (2022)

Je to také slabučké, medzi 2-3, asi viac za dve, ale že vraj Gerard pri natáčaní celý čas improvizoval, tak dám tri..aj keď je tam ten smiešny výbuch..

Mladá dáma (2024)

Rozprávka pre dnešné teenage publikum, hlavne teda pre to drsné, dievčenské. Netflix skratka nesklamal, bude pokračovať v tej svojej feministickej, multikultúrnej (negrica macocha? čo ti jebeee) propagande! Čudujem sa, že tam nebol žiadny buzerant alebo lezbická mudrujúca pizda (za to tá jedna hviezda), alebo niečo čo vlastne ani nevie čo je, ale má to najviac kecov. Dračica inak pekná. Len príbeh stojí za hovno, teda pre dospelých.. mladé dievčence budú mať mokro v gaťkách. Nám normálnym ľuďom, sa toto nebude páčiť.

Godzilla (2014)

....a keď sa tam niečo konečne deje tak je to po tme..

Ostrov smrti (2009) (seriál)

Samozrejme to na päť hviezdičiek nemá a je to miestami extrémne zdĺhavé, ale okrem pekných, nápaditých vrážd oceňujem najmä to, že po veľmi dlhom čase nebol v seriály videný žiadny posratý buzerant, či lezby, alebo multikulti, takže za to, že ma ani raz nenadrapilo a nebolo mi na grc, má seriál u mňa 5 hviezdičiek.

The Hoarder (2015)

Iba čo sa človek miestami naserie...jeden z tých slabších ale nie úplne zlých..

Tragedy Girls (2017)

Názov filmu hovorí za všetko.. Ako horor nič moc ako komédia veľmi slabé... Zbytočnosť, takže raz a dosť.